menu

ایمن آسانبر پایتخت
 

سرویس و تعمیر آسانسور شمال تهران
شرکت ایمن آسانبر پایتخت ارائه دهنده خدمات سرویس و نگهداری آسانسور در کلیه نقاط و محلات شمال شهر تهرانسرویس و تعمیر آسانسور شمال تهران

سرویس و تعمیر آسانسور شمال تهران :

شرکت ایمن آسانبر پایتخت ارائه دهنده خدمات سرویس و نگهداری آسانسور در کلیه نقاط و محلات شمال شهر تهران می باشد.  سرویسکاران شرکت ایمن آسانبر پایتخت پس از عقد قرارداد با منزل مسکونی یا ساختمان های اداری و تجاری و یا مراکز بهداشتی و درمانی واقع در محلات شمالی تهران به صورت ماهانه به آسانسور این ساختمان ها سرکشی کرده و بازدید دوره ای انجام میدهند. در این بازدید ها سطوح روغن و روانکار ها کنترل شده و نشتی آنها چک میشود و بخشها و قطعات مورد نیاز روغن کاری و گریسکاری میشوند. در ها رگلاژ شده و لول طبقات کنترل و تنظیم میشود. قطعات مکانیکی متحرک آچارکشی میشوند و از لحاظ لقی ، صدا و یا لرزش اضافه کنترل میگردند. فن ها کنترل و تمیز میشوند. تالبو فرمان کنترل و بررسی میشود. کلیه سنسور ها و قطعات ایمنی کنترل میشوند. ترمز ها تنظیم میشوند و پاراشوت و گاورنر کنترل میگردد. سیم کشی ها و تراول کابل ها به لحاظ اتصالی یا خوردگی پوشش ها کنترل میشوند. لوازم مصرفی مانند لنت های ترمز و یا غیره در صورت نیاز تعویض میشوند.


سرویس آسانسور در شمال تهران منطقه تجریش

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای شنبه اول هر ماه در منطقه تجریش واقع در شمال تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

تجریش محله‌ای قدیمی در شمال تهران و مرکز شهرستان شمیرانات است در قدیم نام آن طجردشت بوده است. که در حد فاصل انتهای خیابانهای ولیعصر و شریعتی، یکی از محله‌های تاریخی و شلوغ تهران به حساب می آید . در گذشته مردم محلی تجریش به لهجه شمیرانی (زبان تاتی) سخن می‌گفتند ، که هنوز هم برخی از اهالی قدیمی به آن آشنایی دارند. از مراکز مهم تجریش میتوان به امامزاده صالح اشاره کرد که مهمترین مرکز مذهبی در تجریش است . بازار و تکیه ی بزرگ نیز جذابیت های خاص خود را دارد. محله ی تجریش بسیار بزرگ و وسیع است، که حضور اقشار مختلف مردم با فرهنگ ها و سنت های متفاوت از ویژگی های منحصر بفرد این محله تاریخی است.

سرویس آسانسور در شمال تهران منطقه تجریش

 سرویس و تعمیر آسانسور در شمال تهران منطقه نیاوران

 سرویس و تعمیر آسانسور در شمال تهران منطقه نیاوران

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه پونک که از محلات غرب تهران میباشد در روزهای یکشنبه اول هر ماه انجام میشود.

محله نیاوران از مناطق مرفه تهران است که در شمال شهر و در منطقه شمیران واقع شده است، این محله از غرب با تجریش، از شرق با دارآباد، از جنوب با فرمانیه و از شمال با ارتفاعات کلک‌چال همسایه است. نیاوران در منطقه 1 شهرداری تهران قرار دارد.

نیاوران به اتوبان صدر دسترسی نسبتا خوبی دارد. از دسترسی‌های دیگر این محله امکان دسترسی به خیابان منظریه و فیضیه، خیابان فیروزبخش و خیابان پاسداران است. در مورد استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی باید بگوییم نزدیکترین ایستگاه مترو به این محله، ایستگاه تجریش است و از میدان تجریش تاکسی‌های نیاوران شما را به مقصد می‌رسانند. برای رسیدن به تجریش هم میتوان هم از بی ار تی های مسیر راه‌آهن- تجریش استفاده کرد و هم سایر اتوبوس‌هایی که به میدان تجریش می‌رسند. خطوط اتوبوسرانی خط میدان تجریش- دارآباد و بلوار صبا ازگل-میدان قدس نیز از ایستگاه نیاوران می‌گذرند. تاکسی های نیاوران در میدان تجریش و ایستگاه متروی نوبنیاد حضور دارند که به بهترین محله نیاوران دسترسی دارند.

نیاوران یکی از محله هاى شمال شهر تهران و منطقه شمیران است که در دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد. این محله که بخشی از منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات می‌باشد، از شمال با ارتفاعات کلک‌چال، از غرب با تجریش، از شرق با دارآباد و از جنوب با فرمانیه، کامرانیه و دزاشیب هم‌مرز است.

خیابان نیاوران، خیابان اصلی این منطقه است که از میدان نیاوران آغاز شده و تا میدان قدس در تقاطع خیابان شریعتی امتداد دارد.


قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در شمال تهران منطقه اقدسیه

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای دوشنبه اول هر ماه در منطقه اقدسیه واقع در شمال تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

اَقْدَسیه یکی از محله‌های شمال شرق تهران و منطقه شمیران است. این محله در منطقه ۱ شهرداری تهران واقع است.

خیابان اقدسیه (برادران شهید موحد دانش) از میدان اقدسیه (شهدای ارتش) در شرق آغاز شده، در میانه راه خیابان آجودانیه را قطع می‌کند و در نهایت به سه‌راه اقدسیه در تقاطع خیابان پاسداران در غرب منتهی می‌شود.

راضی اقدسیه در گذشته متعلق به صندوقدار ناصرالدین شاه بود که بعد از بخشش آن به همسر ناصرالدین شاه به نام امینه اقدس ملقب به اقدس الدوله، این منطقه اقدسیه نام گرفت. تا اوایل دوره پهلوی دوم عمده زمین‌های این محله یا به کشاورزی اختصاص داشت یا بایر بود. رونق زندگی در اقدسیه به آمدن اشراف به محله بازمی‌گردد. بعد از آن روند ساخت و ساز در محله سرعت بیشتری گرفته و باغ‌ها و زمین‌های بزرگ به قطعات کوچک‌تر تفکیک شد. به شکلی که تا پیروزی انقلاب اسلامی دیگر اثری از زمین‌های کشاورزی در سطح محله باقی نماند.

 

قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در شمال تهران منطقه اقدسیه

قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در شمال تهران منطقه پل رومی


قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در شمال تهران منطقه پل رومی

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای چهارشنبه اول هر ماه در منطقه دپل رومی واقع در شمال تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

پُلِ رومی نام محله و پلی در شمال شهر تهران و منطقه شمیران است. این پل بر روی رودخانه دربند و در تقاطع خیابان شریعتی و بلوار صبا در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد و دسترسی دو محلهٔ قیطریه و الهیه را به یکدیگر آسان می‌کند.

پل رومی برگرفته از پلی در جنوب‌غرب ایران، در شهر دزفول است که در دوران ساسانیان به‌وسیلهٔ اسیران رومی ساخته شده‌است و به همین دلیل در گذشته، قنطرة الرّومی یا پل رومی خوانده می‌شده‌است.

دلیل این نامگذاری، مجاورت این پل با باغ سفارت ترکیه می‌باشد. در قرن نوزدهم میلادی، یکی از سفیران دولت عثمانی، در این منطقه باغ و عمارتی ساخت که بعدها به دولت ترکیه تعلق گرفت و بعد از آن، اتباع روسیه و ترکیه بسیاری از زمین‌های منطقه را خریداری نمودند. چون در قدیم، دولت عثمانی را به نام دولت روم شرقی می‌شناختند، این پل نیز به پل رومی شهرت یافت.


سرویس و تعمیر آسانسور در شمال تهران منطقه ظفر

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه ظفر که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای پنجشنبه اول هر ماه انجام میشود.

خیابان شهید دستگردی (نام پیشین:خیابان ظفر) یکی از خیابان‌های شمیران، در منطقه ۳ شهرداری تهران است؛ که به نام سردار سرتیپ هوشنگ وحید دستجردی نامگذاری شده است. این خیابان که جهتی شرقی - غربی دارد از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از سمت شرق به خیابان شریعتی منتهی می‌شود. این خیابان به موازات و در شمال بلوار میرداماد واقع شده‌است.

 

سرویس و تعمیر آسانسور در شمال تهران منطقه ظفر

تعمیرات آسانسور در شمال تهران منطقه درکه

 

تعمیرات آسانسور در شمال تهران منطقه درکه

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای شنبه دوم هر ماه در منطقه درکه واقع در شمال تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

درکه یکی از محله‌های شمال شهر تهران، پایتخت ایران است. درکه در نزدیکی محله‌های اوین و ولنجک قرار دارد. این محله به دلیل قرار گرفتن در دامنه کوه‌های شمالی تهران، ار محل‌های مناسب برای پیاده‌گردی و کوه‌پیمایی در تهران به‌شمار می‌رود.

پناهگاه پلنگ‌چال در کوه‌های درکه و در مسیر صعود به قله توچال قرار دارد.

•محله سادات درکه یکی از قدیمی‌ترین محله‌های شمیران است. منطقه درکه در شمال غرب شمیران واقع شده . بیشتر اهالی بومی درکه از نسل امامزاده سید محمد والی (ع) می‌باشد . و تمامی اهالی بومی محل سادات هستند. و معمولاً اسامی خانوادگی مردمان بومی درکه با میر ویا سید شروع می‌شود. مانند میرمهدی و میرعمادی و سیدمفیدی .

محله درکه دارای مسجد جامع، حسینیه، امام زاده، بازارچه است. درکه یک منطقه توریستی و تفریحی است. دارای کوه ،رودخانه، باغ و در مناطق شمالی بیشزار وجود دارد.

 

 


سرویس و تعمیر آسانسور در شمال تهران منطقه صاحبقرانیه

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه صاحبقرانیه که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای یکشنبه دوم هر ماه انجام میشود.

صاحبقرانیه یکی از محله‌های شمال شرق شهر تهران است. این محله در محدوده شمیران و در جوار کاخ نیاوران قرار دارد. صاحبقرانیه که در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات واقع شده‌است، یکی از گران‌قیمت‌ترین مناطق تهران محسوب می‌شود.

نام این محله برگرفته از نام کاخ صاحبقرانیه در باغ نیاوران است که تفرجگاه تابستانی ناصرالدین شاه قاجار بوده‌است.

 

رفع خرابی آسانسور در شمال تهران منطقه زعفرانیه

رفع خرابی آسانسور در شمال تهران منطقه زعفرانیه

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه زعفرانیه که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای دو شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

زَعفَرانیه یکی از محله‌های شمال شهر تهران و منطقه شمیران است. این محلّه که در کوهپایه‌های البرز قرار دارد، و آمیزه‌ای از شهرسازی مدرن و سنّتی در آن به چشم می‌خورد. زعفرانیه یکی از گران‌قیمت‌ترین منطقه مسکونی تهران به‌شمار می‌آید.

زعفرانیه از شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به خیابان ولیعصر (پهلوی) و محمودیه، از شرق به تجریش و از غرب به رودخانه ولنجک محدود می‌شود. زعفرانیه یکی از مرتفع‌ترین محله‌های پایتخت است و ۱۶۵۰ تا ۱۸۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد.

این محله در ناحیه ۲ از منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد و جمعیت آن بر اساس آخرین سرشماری برابر با ۲۴٬۴۲۵ نفر بوده‌است. اماکن مهمی نظیر کاخ موزه سعدآباد، فرمانداری شهرستان شمیرانات، دادگاه ویژه روحانیت و چندین سفارتخانه از جمله سفارتهای آفریقای جنوبی و برزیل در این محله قرار دارند.

 

 

خدمات آسانسور در شمال تهران منطقه ولنجک

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه ولنجک که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای یکشنبه دوم هر ماه انجام میشود.

وِلِنجَک یکی از محله‌های شمال تهران و شمیران است. این محله در کوهپایه‌های قله توچال و در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد.

ولنجک در شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به بزرگراه پارک چمران، از شرق به رودخانه ولنجک و از غرب به محلهاوین درکه می‌رسد. این محله در ناحیه دو از منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد و جمعیت آن بر اساس آخرین سرشماری برابر با ۲۲۷۴۲ نفر بوده‌است.

از اماکن مهم این محله می‌توان به بام تهران، تله کابین توچال و دانشگاه شهید بهشتی ودانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی سالن اجلاس سران اشاره کرد.

 

 

خدمات آسانسور در شمال تهران منطقه ولنجک

تعمیرکار آسانسور در شمال تهران منطقه الهیه

تعمیرکار آسانسور در شمال تهران منطقه الهیه

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه الهیه که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای سه شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

الهیه یکی از محله‌های شمال شهر تهران و منطقه شمیران است. خیابان فرشته، مشهورترین خیابان این محله می‌باشد. الهیه از شمال تا تجریش، از غرب تا خیابان ولیعصر، از جنوب تا چهارراه پارک‌وی و از شرق تا پل رومی و جاده قدیم شمیران وسعت پیدا می‌کند. الهیه در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات واقع شده‌است. در اطراف منطقه الهیه، بزرگراه‌های زیادی وجود دارد. ساختمان‌های دیپلماتیک زیادی که محل اقامت اتباع خارجی است در این منطقه وجود دارد.

خیابان‌های مهم

خیابان فرشته ، خیابان تختی (ژاله سابق) ، خیابان الهیه ، پارسا ، صحرا (شکوفنده سابق) ، واثق نوری ، شاهد و دشت یار ، (خسروانی سابق) ، چناران ، سروستان ، کامران (گلناز سابق) ، احمد لطیفی (شقایق سابق) ، مبشر (مشارالملک سابق) ، کوهیار (نامدار سابق) ، نمازی (مهران سابق) ، خیابان مهدیه (اسفندیاری سابق) ، خیابان خزر (بصیرالدوله سابق) ، خیابان شریفی منش (بوستان سابق) ، خیابان بوسنی و هرزگوین (تیمور سابق) ، خیابان مریم ، خیابان آقابزرگی (امین الدوله سابق) ، خیابان جردن


سرویسکار آسانسور در شمال تهران منطقه گاندی

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه گاندی که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای سه شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

محله گاندی یکی از خیابانهای شهر تهران است که در حوالی میدان ونک و به موازات خیابان ولیعصر و بزرگراه آفریقا قرار دارد. در این خیابان مراکز خرید، مغازه های طلافروشی و پارچه فروشی زیادی وجود داشته و بتدریج بافت محله از مسکونی به تجاری-اداری تبدیل شده است. قرار گرفتن در قلب مراکز تجاری و اداری، دسترسی به بزرگراههای اطراف همانند بزرگراه حقانی، بزرگراه همت و مدرس و شبکه حمل و نقل عمومی به علاوه لوکس بودن محله و تردد افراد متمول و مرفه در خیابان گاندی از جمله مزایای محله گاندی بوده که جذابیت زیادی برای افراد جهت خرید و اجاره آپارتمان، واحدهای مسکونی، تجاری و یا اداری دارد

 

سرویسکار آسانسور در شمال تهران منطقه گاندی

سرویس و تعمیر آسانسور در شمال تهران منطقه فرمانیه

|

سرویس و تعمیر آسانسور در شمال تهران منطقه دزاشیب

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه دزاشیب که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

دزاشیب محله‌ای است در شمال تهران واقع در شمیران که در شرق تجریش واقع شده‌است، از شمال به امامزاده قاسم، از جنوب به تپه قیطریه، از شرق به خیابان شریعتی و از غرب به چیذر و فرمانیه محدود می‌شود.

قسمت شمالی دزاشیب را محله بالا و قسمت جنوبی آن را محله پایین می‌گویند.

 


بازدید آسانسور در شمال تهران منطقه شهرک غرب

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه شهرک غرب که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

شهرک غرب یا شهرک قدس، یکی از مناطق شهر تهران است که در شمال غربی این شهر و در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. این منطقه به دلیل داشتن شهرسازی مدرن، خیابان‌کشی‌های عریض و استاندارد، تراکم جمعیت پایین، آب‌وهوای پاکیزه، امکانات رفاهی و درمانی، خانه‌های ویلایی با معماری متفاوت و دسترسی آسان به شریان‌های اتوبانی شهر، به یکی از گرانقیمت‌ترین مناطق مسکونی تهران بدل شده‌است. در پاییز سال ۱۳۴۰، روستای خوش آب و هوا و مسیحی‌نشین خوردین، توسط گروهی از مهندسان آمریکایی با رؤیای ساخت تهرانی مدرن، تبدیل به شهرکی شد که به دلیل شباهت شهرسازی‌اش با مدل‌های آمریکایی، شهرک غرب نام گرفت که بعد از پیروزی انقلاب به افتخار بیت‌المقدس، شهرک قدس نامیده شد. مهندسان آمریکایی به‌روزترین خانه‌های ویلایی را در این منطقه طراحی کردند که هنوز هم از نمونه‌های ارزنده معماری در تهران شناخته می‌شود.

 

بازدید آسانسور در شمال تهران منطقه شهرک غرب

قرارداد سرویس دوره ای آسانسور در غرب تهران منطقه اوین


قرارداد سرویس دوره ای آسانسور در غرب تهران منطقه اوین

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه اوین که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

اِوین نام محله‌ای از شهرستان شمیران در شمال و شمال غربی شهر تهران است. این محله جزئی از منطقه ۱ شهرداری تهران است.

ناحیه کوهستانی اوین - درکه در شمال غربی تهران. بین طول جغرافیایی ۵۱ درجه و ۲۶ دقیقه و عرض جغرافیایی ۳۵ درجه و ۴۸ دقیقه تا ۳۵ درجه و ۵۴ دقیقه واقع شده‌است. ناحیه مورد نظر به عنوان بخشی از ناحیه کوهستانی البرز مرکزی از شرق به تپه‌های علی‌آباد ولنجک، از غرب به ارتفاعات حصارک، از شمال به ارتفاعات توچال و شاه‌نشین و از جنوب به ناحیه اوین و سعادت آباد محدود می‌گردد. میزان متوسط بارندگی سالیانه ۴۰۰–۳۰۰ میلی‌متر و میزان متوسط دمای سالیانه ۱۶٫۷ درجه سانتی گراد است. از گونه‌های گیاهی منطقه اوین درکه، ۲۱ گونه (۷٫۱ درصد) انحصاری ایران هستند.

 

 

 


قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه دروس

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه دروس که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

این محله در منطقه ۳ شهرداری تهران واقع شده‌ است مرز جنوبی این منطقه بلوار شهرزاد و مرز شمالی آن کمی بالاتر از خیابان دولت (کلاهدوز) می‌باشد و از شرق خیابان پاسداران و از غرب به خیابان کی نژاد -که مرز بین قلهک و دروس است- منتهی می‌باشد.

خیابان بندی منظم و رعایت اصول شهرسازی در خیابان‌های دروس از ویژگی‌های این محله‌است. مقبره مهدیقلی هدایت ملقب به مخبرالسلطنه سومین نخست وزیر رضا شاه پهلوی و نویسنده کتاب خاطرات و خطرات در محله دروس خیابان هدایت انتهای کوچه مسجد واقع است.

 

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه دروس

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران محله مینی سیتی

 

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران محله مینی سیتی

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه دروس که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

محله مینی سیتی یکی از محلات شهر تهران واقع در منطقه یک (محدوده شمیران) است. مینی سیتی از شمال در مجاورت ارتفاعات رشته کوه البرز قرار دارد؛ از «جنوب» به اراضی لویزان، ازگل و اراج؛ از «شرق» به سوهانک و لواسانات و از «غرب» به محله اقدسیه محدود می‌شود. این محله شامل شهرک‌های «قائم»، محلاتی، نفت، کوثر، لاله، دانشگاه، صدف، آتی ساز، یاس است.

 


قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه زرگنده و حسن آباد

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه زرگنده که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

محلهٔ‌های حسن‌آباد و زرگنده در ۳ کیلومتری تجریش واقع شده‌اند. به دلیل مجاورت با سفارت روسیه، این محله ییلاق کارکنان سفارت روسیه محسوب می‌شد. وجه تسمیه زرگنده به کشف سکه‌ها و کوزه‌های باارزش کشف شده در تپه‌های اطراف آن برمی‌گردد. زیارتگاه امامزاده اسماعیل بیمارستان موقوفه جواهری در این محل می‌باشد.

زرگنده دو نما دارد یک نما با قدم زدن در قسمت شمالی نمایان می‌شود که دسترسی‌های نزدیکی به خیابان‌های الهیه و جردن دارد و از شلوغی دور است، کسبه و مغازه کم دیده می‌شود و تنها صدای ماشین‌هایی که در تنگی کوچه و خیابان می‌لولند جلب نظر می‌کند. اما نمای دیگر وقتی رو می‌شود که شیب محله به سمت سرازیری می‌رود و شلوغی و رفت و آمد بیشتر می‌شود.

زندگی کارگری و دانشجویی با شلوغی که ناشی از رفت و آمد مداوم اهالی در کوچه پس کوچه‌هایی که قسمت جنوبی زرگنده با وجه شمالی خیلی فرق دارد. در شمال خانه باغ‌هایی ۵۰۰ و هزار متری با سکنه دو یا سه نفره اینجا اما خانواده‌هایی ۵ یا ۶ نفره زیر سقف‌های ۴۰ و ۵۰ متری روزگار می‌گذرانند.

 

 

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه زرگنده و حسن آباد

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه اراج
 

 

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه اراج

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه اراج که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

اراج یکی از محله‌های بسیار قدیمی شمیران می‌باشد که مملو از باغها و فضای سبز بیشماری بوده‌است. امروزه برغم ساخت و سازهای صورت گرفته همچنان دارای باغات و فضاهای زیادی نسبت به دیگر نقاط تهران می‌باشد و همچنان هوای این منطقه از لطافت خاصی برخوردار است.

این منطقه از شمال به بلوار لشکرک (ارتش)، از غرب خیابان لنگری و شرق اتوبان امام علی و منطقه ازگل و از جنوب به اتوبان بابایی محدود می‌شود.

 

 


قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه جماران

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه جماران که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

جماران نام محله و دهکده‌ای در شمال شهر تهران است. جماران از توابع شمیرانات است و جزئی از منطقه ۱ شهرداری تهران به حساب می‌آید. دهکده جماران در غرب منظریه از جنوب به دزاشیب، از شمال به حصارک و از غرب به امامزاده قاسم (شمیرانات) منتهی می‌شود. خاندان امام جمارانی از معروفترین شخصیت‌های تاریخی جماران می‌باشند که در میان آن‌ها سیدمهدی امام جمارانیبه دلیل سابقه او در جمهوری اسلامی مشهورتر است.

این منطقه در دامنه رشته کوه البرز واقع شده و به‌طور متوسط ۱۷۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد.

 

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه جماران

 

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه داراباد


قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه داراباد

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه داراباد که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

دارآباد یکی از محله‌های شهر تهران است که در شمال این شهر قرار گرفته‌است. دارآباد پیش از این یکی از روستاهای پیرامون تهران به‌شمار می‌رفت. دارآباد از سوی شمال به رشته کوه توچال و از جنوب به زمین‌های اقدسیه و از سوی شرق به جایی به نام باقلی‌زار و از غرب به بازوی توچال و زمین‌های رحمن آباد مشرف است. پارک ساحلی‌دارآباد یکی از زیباترین پارکهای تهران است.

 


قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه محمودیه

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه محمودیه که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

محمودیه به محله‌ای مرفه‌نشین در شمال شهر تهران گفته می‌شود که از شمال به محله زعفرانیه، از جنوب به بزرگراه چمران و چهارراه پارک وی، از شرق به خیابان ولی‌عصر و اراضی حاج محمود کشتکار و از غرب به محله اوین سعادت آباد محدود می‌شود. محلهٔ محمودیه تا حدودی به تجریش نزدیک است. این محله نسبتاً مرتفع است و در بلندی ۱۶۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد. محمودیه از ثروتمندترین محلات تهران می‌باشد که بسیاری از رجال سیاسی و ثروتمندان تهران در آن ساکنند.

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه محمودیه

 

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه آجودانیه

 


قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه آجودانیه

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه آجودانیه که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

آجودانیه یکی از محله‌های شمال شرق تهران و شهرستان شمیرانات است. این محله که در منطقه ۱ شهرداری تهران واقع شده است، از شمال به دارآباد، از جنوب و شرق به اقدسیه و از غرب به نیاوران و صاحب‌قرانیه محدود می‌شود.

خیابان آجودانیه (شهید سباری) به دلیل واقع شدن در دامنه رشته کوه البرز دارای شیب زیادی است؛ به‌طوری‌که ارتفاع این خیابان از ۱۵۵۰ متر بالاتر از سطح دریا در جنوب تا ۱۷۲۵ متر در شمال متغیر است.

 

 


قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه باغ فردوس

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه باغ فردوس که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

ا

باغ فردوس محله‌ای از شمیران که در نزدیکی خیابان ولیعصر و میدان تجریش واقع شده‌است. اکنون موزه سینمای ایران در این مکان واقع است.

 

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه باغ فردوس

 

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه جردن

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه جردن

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه جردن که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

بلوار نلسون ماندلا (نام‌های پیشین: خیابان آفریقا، خیابان جُردَن) یکی از خیابان‌های شناخته شدهٔ شمال شهر تهران است. این خیابان در میان مردم بیشتر با نام خیابان جُردن شناخته می‌شود.

خیابان آفریقا از سوی جنوب از میدان آرژانتین و پایانه بیهقی آغاز می‌شود و به سوی شمال ادامه می‌یابد. این بزرگ‌راه پس از یک پیچش به سوی شرق و گذر از بلوار میرداماد، از بزرگراه مدرس گذشته و در یک سرازیری به کوچه مریم شرقی واقع در محله الهیه، پایان می‌یابد.

 


قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه قیطریه

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه قیطریه که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

قِیطَریه یکی از محله‌های بسیار قدیمی و مرفه‌نشین تهران است که در شمال این شهر و در شهرستان شمیرانات قرار دارد. وجود بزرگترین و زیباترین پارک تفریحی منطقه به نام پارک قیطریه از خصوصیات منحصر به فرد زیست‌محیطی این محل می‌باشد.

این محله با مساحتی معادل ۱٬۵۲۷۱۱۶ کیلومتر مربع در منطقه ۱ شهر تهران واقع شده‌است. محدوده فعلی این محله از شمال به خیابان قیطریه، بلوار صبا و شمال پارک قیطریه، از جنوب تا محدوده جهانتاب، از شرق به بلوار قیطریه و شرق پارک قیطریه و از غرب به خیابان شریعتی منتهی می‌گردد.

 

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه قیطریه

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه سعادت آباد
 

 

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه سعادت آباد

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه سعادت آباد که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

سَعادَت‌آباد یکی از مناطق شمال غرب شهر تهران است. این منطقه در کوهپایه‌های جنوبی رشته کوه البرز و در منطقهٔ ۲ شهرداری تهران واقع شده‌است.

سعادت‌آباد از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد راه دارد. بزرگراه یادگار امام از شمال و بلوار فرحزادی از غرب سعادت‌آباد می‌گذرد. مناطق کوی فراز و شهرک مخابرات (بهرود) در شمال سعادت‌آباد و در دامنهٔ کوه واقع هستند. خیابانهای سعادت آباد،۲۴ متری،علامه،سرو و همچنین بلوار پاکنژاد و بلوار شهرداری وبلوار فرحزادی، از خیابان‌های اصلی سعادت آباد محسوب می‌شوند.

بلوار اصلی سعادت آباد، از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام (اوین) متصل است. میدان کاج به عنوان قدیمی‌ترین و اصلی‌ترین میدان سعادت آباد در میانهٔ این بلوار واقع است. توسعهٔ سعادت آباد بعد از انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی آغاز شد و در واقع از ابتدای دههٔ هفتاد خورشیدی و افزایش جمعیت مهاجر تهران شدت گرفت. این توسعه از بلوار اصلی سعادت آباد آغاز شد و در جهت غرب به سمت دره فرحزاد و در جهت شرق به سمت دره اوین ادامه پیدا کرد. بطوری‌که در حال حاضر تقریباً زمین خالی و بی استفاده در سعادت آباد وجود ندارد و توسعهٔ عمودی این محله شدت گرفته‌است و بر تعداد طبقات ساختمان‌ها افزوده می‌شود.

بلوار اصلی سعادت آباد در امتداد شمال-جنوب می‌باشد، خیابان ۲۴ متری سعادت آباد و علامه در شرق بلوار اصلی سعادت آباد و موازی با آن و بلوار پاکنژاد و فرحزادی در غرب بلوار اصلی و موازی با آن واقع شده‌اند. خیابان اصلی شرقی - غربی سعادت آباد بلوار سرو می‌باشد و بلوار دریا موازی با بلوار سرو در ضلع جنوبی سعادت آباد است و مرز سعادت آباد و شهرک غرب به حساب می‌آید.

خیابان ۲۴ متری از شمال به بزرگراه بزرگراه یادگار امام (اوین) و از جنوب به میدان فرهنگ ختم می‌شود. این خیابان به‌طور کامل مسکونی بوده و برخلاف اکثر خیابانهای اصلی سعادت آباد، فاقد هرگونه مرکز خرید یا تجاری است و به همین دلیل نسبت به سایر خیابانهای سعادت آباد از یک آرامش نسبی برخوردار است. ادامه خیابان ۲۴ متری به سمت جنوب، پس از عبور از میدان فرهنگ، بلوار فرهنگ نام دارد که شرکت‌های تجاری بزرگ و معتبری در ابتدای آن قرار دارند. ضمناً باید اضافه نمود در این محله تعداد بسیاری کافه و رستوران وجود دارد که این محله را بیدار نگاه می‌دارد. تردد خودروهای لوکس و ترافیک نیز تا پاسی از شب وجود دارد.

میدان فرهنگ به سمت غرب به نام بلوار سرو شرقی شناخته می‌شود و در اواسط بلوار سرو شرقی، خیابان علامه شمالی آن را قطع می‌کند. خیابان علامه از دو بخش شمالی و جنوبی تشکیل می‌شود چرا که توسط بزرگراه نیایش به دو قسمت تقسیم شده‌است. قبل از احداث بزرگراه نیایش در اواخر دهه هفتاد شمسی، تمام خیابانهای سعادت آباد در شمال و جنوب مستقیماً به هم متصل بودند اما اکنون خیابان علامه در سمت شمال و جنوب بزرگراه نیایش به هم متصل نیستند. با احداث روگذر در سال ۹۴، شمال و جنوب بلوار شهرداری به یکدیگر متصل شده‌اند.

خیابان علامه شمالی شامل مجتمع‌های متعدد تجاری-مسکونی بوده و از پاساژها و مجتمع‌های تجاری شیک و متنوعی از جمله مجتمع‌های تجاری علامه و توس و مجتمع تازه احداث دیدار و مجتمع رویال سعادت آباد در تقاطع بلوار ایران زمین و جنوب بلوار سعادت آباد واقع شده. این محله از رستورانهای ایتالیایی لوتوس و رومانا برخوردار است. همچنین این محله میزبان رستوران‌های خوب ایرانی همچون نارنجستان و نایب وجود داشته و رستوران‌های فست فود معروف مانند پرپروک و برگرلند و باماهاس و هایدا و باروژ و باگت و … وجود دارد.

خیابان علامه جنوبی پس از بزرگراه نیایش آغاز می‌شود. این خیابان از جنوب به بلوار دریا (مرز شهرک غرب و سعادت آباد) و از شرق به بلوار فرهنگ مرتبط است. البته پاساژهای دیگری بمانند رویال سعادت آباد، مجتمع تجاری دیدار و همچنین پاساژ پرواز در محدوده این منطقه پراکنده هستند. همچنین نمایشگاه‌های خودرویی بزرگ در بلوار فرحزادی، بلوار۲۴ًمتری، چهارراه سرو (میدان سرو)، کوی فراز و علامه وجود دارد.

در سمت غربی بلوار اصلی سعادت آباد، سه بلوار «شهرداری»، «پاکنژاد» و «فرحزادی» قرار دارند. شرقی‌ترین این بلوارها شهرداری است و غربی‌ترین آن‌ها فرحزادی است هر کدام از آن‌ها به ترتیب منتهی به بلوار جوریکی «ذبیحی» میدان بهرود و فرحزاد راه دارند.

هر کدام از این بلوارها چشم‌انداز خاص خود را دارند بلوار شهرداری چشم‌انداز برج‌های انتهایی کوی فراز را داشته و نمای زیباتری نسبت به دو بلوار دیگر دارد در ادامه بلوار پاکنژاد نمای مجتمع‌های مسکونی ماهان را دارد و در لاین به سمت جنوب آن نمایندگی رنو و تویوتا موجود است و در ضلع جنوبی میدان شهرداری نمایندگی ب. ام؛ و واقع شده.

در شمال سعادت آباد و در دامنهٔ کوه با توجه به آب و هوای خوب، مناطق تفریحی و توریستی متعددی وجود دارد یا در دست احداث است. منطقه تفریحی و توریستی درکه (اوین درکه) یکی از مناطق تفریحی سابقه دار و قدیمی تهران است که در شمال شرقی سعادت آباد (اما نه متصل به آن) واقع شده‌است. در شمال غربی سعادت آباد هم منطقه تفریحی فرحزاد قرار دارد که از مناطق تفریحی قدیمی تهران است. همچنین در شمال سعادت آباد و در منتهی‌الیه شمال شهرک مخابرات، پارک بوستان کوهستان که شامل جاذبه‌های متعدد گردشگری و تفریحی خواهد بود، در حال احداث است.

هتل اسپیناس پالاس، بزرگترین و مدرن‌ترین هتل پنج ستاره ایران در شمال سعادت آباد و در ضلع شمال غربی میدان بهرود واقع شده‌است. این محله محل سکونت بسیاری از هنرمندان و ورزشکارها و سیاستمدار مهم ایرانی است.

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه چیذر

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه چیذر که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

چیذَر نام محله و دهکده‌ای در شمیران واقع در شمال شهر تهران است. این محله که در شهرستان شمیرانات و منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد، از شمال به خیابان فرمانیه و بلوار اندرزگو، از شرق به خیابان کامرانیه جنوبی، از جنوب به بزرگراه صدر و از غرب به قیطریه محدود می‌شود. چیذر بیشتر به‌خاطر امامزاده علی‌اکبر شناخته شده‌است. این محله پیش از این یک روستا بوده که به‌تدریج با گسترش شهر تهران به پایتخت ضمیمه شده‌است.

با توسعه روزافزون شهر و رشد آمار ساخت و ساز به ویژه در منطقه یک، چهره چیذر نیز به کلی تغییر کرده و عمدتاً به جای خانه‌ها و خانه‌باغ‌های یک و دو طبقه، آپارتمان‌های چند طبقه در تمام معابر اغلب باریک این محله سر برآورده و طبیعی است که جمعیت پذیری محله را افزوده‌است. به این ترتیب عده ای از خارج از محله چیذر اکنون در این نقطه سکونت پیدا کرده‌اند و مثل اغلب محله‌ها بافت بومی دستخوش تغییرات اساسی شده‌است. بخشی کوچکی از محله چیذر با توجه به معابر کم عرض و بافت قدیمی جزء مناطق بومی همچنان هستند اما عمده پهنه این محله به کلی نوسازی شده و معابر پهن شده و بافت جدید و ساختمان‌های لوکس جایگزین شده‌است.


 

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه چیذر

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه قلهک


قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه قلهک

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه قلهک که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

قُلْهَک محله‌ای است واقع در منطقه ۳ شهرداری تهران. قلهک از شرق به خیابان شریعتی، از غرب به دروس و از شمال به حدود باغ سفارت بریتانیا منتهی می‌شود.

خیابان یخچال یکی از خیابان‌های اصلی محله قلهک و دروس است.

این منطقه از گذشته‌های دور دارای چندین رشته قنات بوده که برخی از آن‌ها هنوز جاری هستند.و از محل‌های قدیمی شمیران است.

 


قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه سوهانک

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه سوهانک که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

سوهانَک، اسم دهکده و همچنین محله‌ای است در شمال شرقی تهران که حدود ۱۵٫۵ کیلومتر از مرکز این شهر فاصله دارد. موقعیت جغرافیایی سوهانک ۳۵ درجه شمالی و ۵۱ درجه شرقی است.این روستا از جنوب به بلوار ارتش یا همان جاده مینی‌سیتی-لشکرگ، از شمال به دامنه جنوبی البرز، و از سوی غرب به گردنه قوچک منتهی می‌شود. دهکده سوهانک ۱۸۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد و با گسترش شهر تهران اکنون جزئی از این شهر و محله‌ای از بخش شمیران تهران به‌شمار می‌آید.

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه سوهانک

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه لویزان


قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه لویزان

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه لویزان که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

لویزان واقع در منطقه ۴ شهرداری تهران از دهکده‌های قدیمی شمیران، از شمال به ازگل، از جنوب به تپه‌های شمس‌آباد، از غرب به حسین‌آباد و از شرق به شیان محدود می‌شود

لویزان در لغت به معنی محل غله کوفته و هنوز از کاه جدا نشده‌است. در ترکیب له آویزان به معنی محل تهیه شراب انگوری است و تلفظ آن به صورت لویشان در فرهنگ نامه‌های فارسی آمده‌است.

 


قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه داوودیه

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه داوودیه که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

داودیه یکی از محلات تهران واقع در منطقه ۳ شهری تهران است.

داودیه به سبب وجود خیابان میرداماد در مرکزیت آن با نام میرداماد نیز شناخته می‌شود. محله داوودیه دارای فروشگاه‌ها، آپارتمان‌ها و اداره‌های زیادی است. داوودیه از شمال با قلهک و محلهk دولت، از شمال شرق با محله دروس، از شرق با چالهرز، از جنوب با پارک حقانی و بزرگراه حقانی و از غرب با بلوار نلسون ماندلا (جردن) همسایگی دارد.

هسته اولیه محله داودیه که همان باغ داوودیه باشد در شمال میدان مادر قرار داشته‌است. این میدان در ابتدای شکل‌گیری این اراضی به عنوان یک پهنه مسکونی به توسط عبدالله معنوی، میدان پهلوی نام گذاری می‌شود، که وی بعدها نام آن را به پاس همکاری مهندس محسنی (یک مساح اداره ثبت) به میدان محسنی تغییر می‌دهد. پس از انقلاب اسلامی نیز نام آن به میدان مادر تغییر پیدا می‌کند.

 

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه داوودیه

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه کامرانیه

 

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه کامرانیه

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه کامرانیه که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

کامرانیه محله‌ای اعیان‌نشین و لوکس در شمیران، واقع در شمال کلانشهر تهران است. این محله که در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات قرار دارد، یکی از گران‌قیمت‌ترین مناطق مسکونی تهران محسوب می‌شود.

این محله به مرکزیت خیابان کامرانیه، از شمال با خیابان نیاوران، از جنوب با بزرگراه صدر، از شرق با فرمانیه و حصاربوعلی و از غرب با چیذر و دزاشیب هم‌مرز است. کامرانیه به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود؛ به شمال چهارراه کامرانیه (تقاطع بلوار اندرزگو، خیابان فرمانیه و خیابان کامرانیه) کامرانیه شمالی و به جنوب این چهارراه، کامرانیه جنوبی می‌گویند.

 


قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه فرحزاد

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه فرحزاد که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

فَرَحزاد، محله‌ای واقع در شمال تهران و شمال غرب شمیرانات است که از بزرگراه یادگار امام، جاده فرحزاد و بلوار فرحزادی شهرک غرب قابل آمد و شد است. فرحزاد از محلات تهران است و جزئی از منطقه ۲ شهرداری تهران به حساب می‌آید.

محله فرحزاد، از محله‌های قدیمی شمیران است که از گذشته به‌صورت روستایی سردسیر و خنک در مسیر جاده امامزاده داوود استقرار داشته و به مرور زمان و در اثر توسعه پایتخت به‌صورت محله‌ای از شهر تهران درآمده است. محله فرحزاد از بخش‌های خوش آب و هوای شمال تهران به حساب می‌آید که در منطقه۲ شهرداری تهران واقع شده‌است. ضلع شمالی این محدوده به دامنه‌های ارتفاعات رشته کوه البرز منتهی می‌شود، ارتفاع ۱۸۰۰ متر از سطح دریا که حد شمالی شهر تهران است.

 

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه فرحزاد

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه ازگل
 

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه ازگل

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه ازگل که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

ازگُل یکی از محله‌های شمال شرقي تهران واقع در منطقه ۱ شهرداری تهران است. این محله در پنج کیلومتری شرق تجریش واقع است و از شمال به شهرک شهید محلاتی ، از شمال غرب به اقدسيه و آجودانيه ، از جنوب به لویزان، از شرق به بلوار نیروی زمینی و از غرب به اقدسيه و محله اراج منتهی می‌شود


قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه فرمانیه

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه فرمانیه که از محلات شمال تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

فَرمانیه منطقه‌ای مرفه‌نشین در شمیران، واقع در شمال کلانشهر تهران است. این محله که در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات قرار دارد، به‌عنوان یکی از گران‌قیمت‌ترین مناطق مسکونی تهران شناخته می‌شود.

این منطقه به مرکزیت خیابان فرمانیه، از شمال با نیاوران، از شرق با خیابان پاسداران و اقدسیه، از غرب با دزاشیب و از جنوب در بخشی با بزرگراه صدر و در بخش دیگر با چیذر و بلوار اندرزگو همسایه است. خیابان فرمانیه (لواسانی)، خیابان اصلی منطقه می‌باشد که از چهارراه فرمانیه در شرق آغاز شده و تا چهارراه کامرانیه و بلوار اندرزگو در غرب ادامه دارد؛ سپس با یک پیچش از چهارراه کامرانیه به سوی شمال غرب حرکت می‌کند و سرانجام به سه‌راه عمار در تقاطع خیابان دزاشیب در حوالی میدان تجریش منتهی می‌شود.

 


 

 

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در شمال تهران منطقه فرمانیه

ارتباط با ما

نشانی : تهران ، صادقیه ، ابتدای کاشانی ، قبل از پمپ بنزین ، پلاک 23

تلفن : 44030460(021)

تلفن همراه :  ۰۹۱۰۰۹۱۰۹۲۷و 09100910242

ایمیل : info@imenasanbar.com

شرکت ایمن آسانبر پایتخت تخصصی ترین مرکز سرویس و تعمیر آسانسور و عقد قرارداد سرویس و نگهداری ماهیانه آسانسور در تهران و حومه