menu

تعمیر آسانسور جنوب تهران
 

سرویس و تعمیر آسانسور جنوب تهران
شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت ، عقد قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در غرب تهران ، شمال تهران ، جنوب تهران ، شرق تهران ، مرکز تهران
سرویس و تعمیر آسانسور در جنوب تهران

سرویس و تعمیر آسانسور جنوب تهران :

شرکت ایمن آسانبر پایتخت ارائه دهنده خدمات سرویس و نگهداری آسانسور در کلیه نقاط و محلات جنوب شهر تهران می باشد. دفتر مرکزی این شرکت در غرب تهران و در منطقه صادقیه قرار دارد. سرویسکاران شرکت ایمن آسانبر پایتخت پس از عقد قرارداد با منزل مسکونی یا ساختمان های اداری و تجاری و یا مراکز بهداشتی و درمانی واقع در محلات جنوب تهران به صورت ماهانه به آسانسور این ساختمان ها سرکشی کرده و بازدید دوره ای انجام میدهند. در این بازدید ها سطوح روغن و روانکار ها کنترل شده و نشتی آنها چک میشود و بخشها و قطعات مورد نیاز روغن کاری و گریسکاری میشوند. در ها رگلاژ شده و لول طبقات کنترل و تنظیم میشود. قطعات مکانیکی متحرک آچارکشی میشوند و از لحاظ لقی ، صدا و یا لرزش اضافه کنترل میگردند. فن ها کنترل و تمیز میشوند. تالبو فرمان کنترل و بررسی میشود. کلیه سنسور ها و قطعات ایمنی کنترل میشوند. ترمز ها تنظیم میشوند و پاراشوت و گاورنر کنترل میگردد. سیم کشی ها و تراول کابل ها به لحاظ اتصالی یا خوردگی پوشش ها کنترل میشوند. لوازم مصرفی مانند لنت های ترمز و یا غیره در صورت نیاز تعویض میشوند.

سرویس آسانسور در جنوب تهران محله مشیریه

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای شنبه اول هر ماه در منطقه مشیریه واقع در جنوب تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

مشیریه یا شهرک مشیریه یکی از محله‌های تهران، واقع در جنوب‌شرقی تهران می‌باشد. این محله از شمال به بزرگراه امام رضا (خیابان خاوران) و سه‌راه افسریه، از شمال‌غرب به میدان بسیج، از شرق به شهرک رضویه (کاروان)، از غرب به بوستان پردیس بانوان، بوستان خلیج فارس (پامچال)، بوستان جنگلی توسکا، پارک آبی آزادگان، بوستان بزرگ آزادگان، بزرگراه آزادگان و بزرگراه امام علی، از جنوب‌غرب به شهرک دولت‌آباد و از جنوب به بزرگرناه امام‌ علی و بزرگراه شهید رستگار مقدم (در حال ساخت) منتهی می‌شود.

 سرویس و تعمیر آسانسور در جنوب تهران منطقه میدان خراسان

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه میدان خراسان که از محلات جنوب تهران میباشد در روزهای یکشنبه اول هر ماه انجام میشود.

میدان خراسان، میدانی در میانه خیابان ۱۷ شهریور تهران است. عمدتاً واژه میدان خراسان به مجموعه محلات اطراف آن نیز اطلاق می‌شود و این مجموعه محلات زادگاه افراد شهیری بودند.
میدان خراسان در گذشته‌های دور یکی از دروازه‌های تهران و از محله‌های قدیمی پایتخت بوده‌است. این میدان از سمت شمال به خیابان ۱۷ شهریور و در نهایت به میدان امام حسین می‌رسد؛ خیابانی که پل آهنگ از روی آن عبور کرده‌است و شرق را به غرب پیوند داده است.

سرویس آسانسور در جنوب تهران محله شاپور (وحدت اسلامی)

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای شنبه اول هر ماه در منطقه شاپور واقع در جنوب تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

خیابان وحدت اسلامی با نام پیشین خیابان شاهپور یکی از قدیمی‌ترین خیابان‌های تهران است.

این خیابان از میدان حسن‌آباد تا خیابان شوش کشیده شده‌است و دربرگیرنده اماکنی چون پارک شهر ، بازار میوه و تره بار، میدان وحدت اسلامی (میدان شاهپور سابق) ، اداره آگاهی ، بیمارستان پوست رازی، خیابان باقری (تهرانچی قدیم، سرهنگ هوشیار)، همسایگی با محلهٔ قدیمی سنگلج ،خیابان مختاری (بازار محلی) و محلهٔ تختی (خانه غلامرضا تختی در این محل بود) است.

خیابان وحدت اسلامی از شاهراه‌های اصلی تهران به شمار می‌رود، تا جایی که گهگاه اتوبوس‌های برون‌شهری پایانه آرژانتین (بیهقی) از این خیابان برای خروج از تهران استفاده می‌کنند.

خیابان وحدت اسلامی از شمال به جنوب یک طرفه می‌باشد و مسیر مقابل آن تنها با اتوبوس در خط ویژه قابل دسترسی است. مقصد اتوبوسهای خط ویژه به سمت شمال پایانه فیاض بخش (پارک شهر، میدان هفت تیر و میدان ولیعصر است.

خیابان وحدت اسلامی از آغاز تا پایان در محدوده طرح ترافیک قرار گرفته‌است؛ انتهای این خیابان که به خیابان شوش ختم می‌شود از محدوده طرح ترافیک خارج و وارد محدوده زوج و فرد می‌شود.

تنها ایستگاه مترو موجود در این خیابان در شمالی‌ترین نقطه آن یعنی میدان حسن آباد واقع شده‌است.البته ایستگاه‌های متروی شوش، میدان راه آهن، مولوی، خیام، منیریه، پانزده خرداد(بازار تهران) و توپخانه (امام خمینی فعلی) هم نزدیک این خیابان هستند.

لازم به ذکر است که از شمال بعد از میدان حسن‌آباد خیابان وحدت اسلامی تبدیل به خیابان حافظ می‌شود.

 

سرویس آسانسور در جنوب تهران محله شوش

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای شنبه اول هر ماه در منطقه شوش واقع در جنوب تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

محله شوش(شبیر ) درشمال غربی منطقه 15 نهران قرارگرفته است.محدوده محله چنین است:ازشمال به خیابان شوش شرقی ازجنوب به خیابان های تاجیک رضاخانی جهانیان کوه گچی ازشرق به خیابان هفده شهریور وازغرب به خیابان فدایان اسلام ومیدان شوش منتهی می شود.محله های هکجوار ان عبارتنداز:محله کوثرشمال طیب وبیسیم درشرق مظاهری درجنوب غار-شوش وباغ اذری درغرب.

سرویس آسانسور در جنوب تهران محله جوادیه

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای شنبه اول هر ماه در منطقه شوش واقع در جنوب تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

جوادیه یکی از مشهورترین و از محله‌های قدیمی شهر تهران است. جوادیه در جنوب غربی میدان راه آهن واقع شده‌ است و خط غربی راه آهن از محدوده جوادیه می‌گذرد. نام‌گذاری این محله از روی نام کوچک فردی به نام جواد فرددانش در سال ۱۳۳۰ انجام شد که مالک بسیاری از زمین‌های این محله بوده‌ است. تا قبل از سال ۱۳۳۰ جوادیه را ترک آباد می‌نامیده اند که علت آن نیز مربوط به ساکنین ابتدایی محله بوده که به زبان ترکی تکلم می‌کرده اند. عرض کوچه‌ها در بخش شمالی جوادیه در بسیاری جاها بسیار کم است و کوچه‌ها بسیار نامنظم و ناراست هستند. در این بخش اکثر خانه‌ها بسیار قدیمی بوده و فضای کمی دارند. این وضعیت در بخش جنوبی جوادیه -حوالی خیابان ۲۰ متری جوادیه- بهتر است. البته طی سال‌های گذشته این وضعیت عمرانی بهتر گردیده ولی همچنان بیشتر این محله از بافت فرسوده تشکیل شده‌ است که با خرید زمین و ساخت خانه ها و باز سازی آنها این محله روبه پیشرفت چشم گیری هست جوادیه مانند اکثر محله‌های پایتخت مهاجر پذیر بوده و از سراسر کشور به نسبت مختلف، اقوام ایرانی را در خود جا داده است اما بافت اولیه این محله را ترکهای آذربایجان (آذری ها) تشکیل داده اند و در حال حاضر نیز اکثریت قریب به اتفاق ساکنین و اهالی جوادیه را ترکهای اردبیل، شهرستان سراب و زنجان ، اهالی شمال کشور و هموطنان ترکمن صحرا تشکیل می‌دهند. این محله با توجه به قدیمی بودن از امکانات کمی نسبت به سن و سال محله دارد ولی چون محله آنچنان بزرگی نیست همان دو باشگاه و ده ها فضای سبز و پارک بزرگ جوادیه کفاف میکند ولی تنها بدی این محله نبود بیمارستان در نزدیکی خود است در حال حاضر جوادیه دارای یک خط مترو می‌باشد که جزئی از خط سه مترو است یعنی مترو جوادیه است و پل جوادیه که چند سال پیش‌ساخته شده، بعد از برج آزادی و برج میلاد به عنوان نماد سوم پایتخت اعلام شده‌است.

قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در حنوب تهران منطقه یاخچی آباد

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای دوشنبه اول هر ماه در منطقه یاخچی آباد واقع در جنوب تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

یاخچی‌آباد یا یاغچی‌آباد از محله‌های جنوب شهر تهران است که در منطقه ۱۶ تهران و در جنوب محله نازی‌آباد واقع شده‌است.

محله یاخچی‌آباد در جنوب غرب منطقه ۱۶ تهران واقع شده‌است. این محله از شمال به خیابان تولایی، از جنوب به بزرگراه آزادگان، از شرق به خیابان شهید رجایی و از غرب به خیابان بهمنیار محدود می‌شود.

یاخچی‌آباد جمعیت نسبتاً بالایی از آذری‌زبان‌ها دارد و واژه یاخچی نیز در زبان آذری به معنی «خوب» است که به سرسبز بودن این محل اشاره دارد. نام دیگری که بعد از یاخچی‌آباد بیشتر از دیگر نام‌ها به گوش می‌رسد «یاغچی‌آباد» است. «یاغ» به معنای روغن است و از آنجا که این محله در نزدیکی کارخانه روغن‌نباتی قرار داشته به این نام شهرت پیدا کرده‌است. در سال‌های اخیر مسئولان شهرداری منطقه چند بار نام این محله را به عربی تغییر داده‌اند و از نام‌هایی چون رضوان، رجائیه و نازی‌آباد جنوبی استفاده کرده‌اند، اما بعد از مدتی نام «یاخچی‌آباد» بر نامگذاری جدید غالب شده‌است.

از اماکن معروف این محله می‌توان این مکان‌ها را نام برد: میدان باربری (مهم‌ترین میدان محله)، بیمارستان مفرح (در خیابان بهمن‌یار)، بازار محله‌ای و سرای محله رضوان، راسته آهن‌فروشان، پاتوق محله (در بلوار اصلی محله)، سقاخانه شهدا، مجموعه ورزشی یادآوران.

قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در حنوب تهران منطقه یاخچی آباد

قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در جنوب تهران منطقه خزانه فلاح

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای چهارشنبه اول هر ماه در منطقه خزانه فلاح واقع در جنوب تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

خزانه فلاح که به نام خزانه معروف است. نام منطقه‌ای است که در جنوب تهران قرار گرفته است، که از شمال به میدان ابوذر راه دارد و در سمت شرق آن فرودگاه نظامی قلعه‌مرغی (هوانیروز) قرار گرفته است. در این محدوده مراکز فروش کالاهای مختلف و بازارهای روز برای خرید و دادوستد روزانه مردم است. قرار گرفتن چندین مسجد و هیات‌های مذهبی نشان می‌دهد که این منطقه مردمی مذهبی دارد. برپایی جشن‌های اعیاد و مراسم‌های مذهبی مختلف در مناسبت‌های مختلف سال از رسومات رایج در این منطقه است. وجود مراکز اقتصادی یا کارخانه‌های مختلف صنعتی در این محدوده بازار کار جوانان را با مشکل کمتری روبه‌رو کرده است. رفت‌وآمد زیاد، وجود کارخانه‌ها و شلوغی محدوده ذکر شده باعث شده است این منطقه از
آب و هوای خوبی برخوردار نباشد.

قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در جنوب تهران منطقه آب منگل

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای چهارشنبه اول هر ماه در منطقه دریاچه شهدای خلیج فارس واقع در غرب تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

محلهٔ آب‌مَنْگُل، محله‌ای در شهر تهران در شرق خیابان سیروس و شرق خیابان ری و شمال میدان قیام است. نام این خیابان اکنون به خیابان شهید رضوی تغییر یافته‌ است.

محلهٔ آب‌منگل محلهٔ نسبتاً مرفهی است و به نظر می‌رسد که برخی از سکنهٔ بازار تهران در این محله سکنی داشته باشند. شهرت آب‌منگل به خاطر فیلم قیصر و برادران نامردِ «آب‌منگل» است.

محلهٔ آب‌منگل تهران در خیابان ری بعد از میدان قیام واقع است. بستنی اکبر مشتی هم در همین محله آغاز به کار کرده‌ است.

سرویس و تعمیر آسانسور در جنوب تهران منطقه محله شهرک رضویه (کاروان سابق)

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه شهرک رضویه (کاروان سابق) که از محلات جنوب تهران میباشد در روزهای پنجشنبه اول هر ماه انجام میشود.

محله شهرک رضویه (کاروان سابق) در منتهی­­ الیه جنوب شرقی منطقه­ی ۱۵ شهرداری تهران قرار گرفته است. این محله به همراه محله­ی مشیریه ناحیه ۴ منطقه ۱۵ را شکل داده ­اند(جعفرزاده، مهر۱۳۸۸). همچنین با نگاه به نقشه می­توان دریافت که محله­ی مشیریه و رضویه در مقام یک کشیدگی هستند که تهران را تا کوهپایه ­های شرقیِ کوه بی ­بی شهربانو و در امتداد بزرگ­راه امام رضا(ع)، به سمت جنوب شرقی پیش برده­ اند. این محله از شمال به ۱۰متری اول، جنوب: کوه ­های بی­بی شهربانو، شرق: حریم منطقه ۱۵ و غرب: ۲۰ متری امام خمینی محدود می­گردد. 

سرویس و تعمیر آسانسور در جنوب تهران منطقه محله منیریه

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه منیریه که از محلات جنوب تهران میباشد در روزهای پنجشنبه اول هر ماه انجام میشود.

مُنیریّه یکی از محلات تهران است که در زمان قاجار یکی از بخش‌های اعیان‌نشین تهران بوده‌است. نام این محله از نام منیرالسلطنه مادر کامران‌میرزا گرفته شده‌است. کامران‌میرزا پسر سوم ناصرالدین‌شاه قاجار و نایب‌السلطنه او بود. منیرالسلطنه ساکن در عمارت منیریه بود که در این محل قرار داشت.

منیریه از جنوب به خیابان فرهنگ و از شمال به چهارراه سپه و از شرق و غرب به ترتیب به چهارراه ابوسعید و چهارراه لشکر منتهی می‌شود.

تعمیرات آسانسور در جنوب تهران محله سی متری جی

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای شنبه دوم هر ماه در منطقه سی متری جی نو واقع در جنوب تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

خیابان سی متری جی اصلی‌ترین خیابان محله امام زاده عبدالله واقع در جنوب تهران است. این خیابانِ شرقی-غربی از شرق به خیابان شهید جواد سبحانی (۱۶ متری امیری - سابق) و از غرب به بزرگراه آیت‌الله سعیدی محدود می‌شود. بخش غربی این خیابان (تا خیابان شهید سید حسین سادات) در منطقه ۹ و بخش شرقی آن در منطقه ۱۰ شهرداری تهران واقع است.

مهم‌ترین خیابان‌های شمالی-جنوبی منتهی به خیابان سی متری جی (به ترتیب، از غرب به شرق) عبارتند از:

خیابان شهید جمشید فتح‌آبادی (شمالی) ، خیابان شهید محمد عسگری (جنوبی) ، خیابان شهید محمود لشگری (پرستش) (جنوبی) ، خیابان شهید محمد ملکی (سلطانلو) (جنوبی) ، خیابان شهید محمدرضا نظری (جنوبی) ، خیابان شهید غضنفر خاوند (جنوبی) ، خیابان شهید مجید میرزایی آق بابا (جنوبی) ، خیابان شهید محمود خمار باغی (جنوبی) ، خیابان هرمزان (شمالی) ، خیابان شهید سید حسین سادات (جنوبی) ، خیابان شهید عیسی شاه محمدی (شمالی) ، خیابان ممی‌نژاد (جنوبی) ، خیابان شهید محسن قلیچ خانی (شمالی) ، خیابان شهید حسین زمانی (جنوبی)

 

تعمیرات آسانسور در غرب تهران منطقه خانی آباد نو

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای شنبه دوم هر ماه در منطقه خانی آباد نو واقع در جنوب تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

محله ای در منطقه ۱۹ تهران می‌باشد که از شرق به نازی‌آباد متصل شده‌است خانی آباد نو شهرکی بزرگ اما نسبت به شهرک‌های همجوار نازی‌آباد نسبتاً جدید است که از شهرک‌های کوچکتر تشکیل شده‌است.


علاوه بر آن مهم‌ترین خیابان‌های آن خیابان میعاد، لطیفی، شقایق،میثاق، بلوار میلاد و... محسوب می‌شود .

 

 

سرویس و تعمیر آسانسور در جنوب تهران منطقه یافت آباد

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه یافت اباد که از محلات جنوب تهران میباشد در روزهای یکشنبه دوم هر ماه انجام میشود.

محله یافت آباد با تقسیم بندی شمالی و جنوبی، تو منطقه 18 شهرداری تهران قرار گرفته و از شمال با «شاد آباد»، از شرق با «اسماعیل آباد» و از جنوب با «بزرگراه آزادگان» همجواره.

 

سرویس و تعمیر آسانسور در جنوب تهران منطقه آذری

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه آذری که از محلات جنوب تهران میباشد در روزهای یکشنبه دوم هر ماه انجام میشود.


بنابر اطلاعات موجود محله آذری دارای قدمتی بیش از ۵۰ سال می‌باشد. قبل از آن آذری جزء باغات و اراضی کشاورزی تهران قدیم به شمار می‌رفته است. همچنین پشت خط آهن، تمام زمین‌ها کشاورزی و گاوداری بودند که اکنون این زمین‌ها تبدیل به بازار شده‌اند که از دیگر دوره‌های شکل‌گیری این محله می‌باشد.

حدوده جغرافیای محله آذری
از شمال به خیابان قزوین، میدان شمشیری (سه راه آذری) و خیابان 45 متری زرند ، از جنوب به خیابان شهید خوش قدم و خیابان شهید اسدنژاد ، از غرب به بزرگراه آیت اله سعیدی ،
.از شرق به خیابان لقمان حکیم منتهی می شود

 

رفع خرابی آسانسور در جنوب تهران منطقه مسعودیه سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه مسعودیه که از محلات جنوب تهران میباشد در روزهای دو شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

شهرک مسعودیه محله‌ای است در ناحیه ۶ منطقه ۱۵ شهرداری تهران و همجوار با محله اسلام‌آباد و شهرک والفجر و محدوده جغرافیایی آن در شمال به خیابان‌های ۲۰ متری بن‌بست مرادپور و خیابان فلسطین می‌رسد و در غرب به بزرگراه امام رضا (خاوران) و در شرق به منطقه مسگراباد امتداد می یابدو در مرز جنوبی به خیابان شهید مالی محدود می‌شود. خیابانی که تقریباً از شمال تا جنوب مسعودیه را به دو نیم تقسیم کرده خیابان ابومسلم خراسانی نام دارد. از انشعابات خیابان ابومسلم از شمال تاتقاطع خیابان شیرازی (میدان میوه وتره بار) از غرب۱۱فرعی و از شرق۱۳فرعی و از تقاطع خیابان شیرازی تاخیابان شهید مالی از غرب۱۸فرعی (فرعی‌های فرد) و از شرق۱۲فرعی (فرعی‌های زوج) دارد که شامل کل فرعی‌های مسعودیه می‌شود.

رفع خرابی آسانسور در جنوب تهران منطقه امیر بهادر

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه امیر بهادر که از محلات جنوب تهران میباشد در روزهای دو شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

پل امیربهادر که در ضلع شرقی خیابان قزوین واقع شده، از قدیمی‌ترین آثار تاریخی واقع در این منطقه است که سند یک محله‌ را به نام خود زده است به گونه‌ای که امروزه تمام خانه‌هایی که در اطراف این پل قرار دارند با نام محله امیربهادر شناخته می‌شوند. با وجود این که خانه امیربهادر در این محله قرار دارد، افراد زیادی از ساکنین پایتخت و دوستداران تاریخ و هنر که علاقه‌مند به بازدید از آثار تاریخی هستند، قدم به این مکان می‌گذارند و از آثار تاریخی بر جای مانده از گذشته بازدید به عمل می‌آورند

خدمات آسانسور در جنوب تهران منطقه مولوی

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه مولوی که از محلات جنوب تهران میباشد در روزهای یکشنبه دوم هر ماه انجام میشود.

خیابان مولوی خیابانی در جنوب شهر تهران می‌باشد که در حد فاصل میدان رازی و میدان قیام قرار گرفته‌است. این خیابان در محل ضلع جنوبی بازار بزرگ تهران قرار دارد.

این خیابان از خیابان‌های قدیمی شهر تهران است و تاریخچه ساخت آن به دورهٔ ناصرالدین شاه قاجار برمی گردد. مراکز مهمی چون بازار تاریخی مولوی، بازار پارچه فروشها یا پرده فروشها، کلیسای طاطاووس، کوچه باغ ایلچی و محلی با نام کوچه مرغی (که بازار خرید و فروش انواع حیوانات است) می‌توان نام برد.محله مولوی یکی از مناطق جرم خیز تهران با مصرف سالیانه بالای مواد مخدر در بین افراد محسوب میشود.

خدمات آسانسور در جنوب تهران منطقه دروازه غار

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه مولوی که از محلات جنوب تهران میباشد در روزهای یکشنبه دوم هر ماه انجام میشود.

دروازه غار نام یکی از دروازه‌های قدیمی شهر تهران بود که در اطراف حصار ناصری (حصاری که در عهد ناصرالدین شاه قاجار در اطراف شهر طهران یا به اصطلاح آن روز، در اطراف دارالخلافه ناصری کشیده شده بود)، قرار داشت. این دروازه در حد فاصل بین خانی آباد و میدان شوش در حوالی مکانی که امروزه در آن میدان غار (شهید هرندی) بنا شده‌است، واقع بود. محل دقیق این دروازه حد فاصل میدان شوش و میدان راه آهن می‌باشد که در شمالی‌ترین قسمت محله باغ آذری بوده.

تعمیرکار آسانسور در جنوب تهران منطقه امیریه

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه امیریه که از محلات جنوب تهران میباشد در روزهای سه شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

امیریه محله‌ای در جنوب شهر تهران است. محله امیریه در ابتدای خیابان ولی‌عصر ، حد فاصل خیابان فروزش و خیابان فرهنگ واقع شده است‌. امیریه از غرب به خیابان کارگر جنوبی (سی‌متری سابق) و از شرق به خیابان وحدت اسلامی (شاهپور سابق) منتهی می‌شود.

از بناهای مهم در منطقه امیریه می‌توان به انجمن آثار مفاخر ملی ، چهار سوق چوبی ، باغ امیریه، مرکز ناشنوایان سماء، عبادت‌گاه شاه ورهرام ایزد زرتشتیان اشاره کرد

تعمیرکار آسانسور در جنوب تهران منطقه نازی‌آباد (کشتارگاه)

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه نازی‌آباد که از محلات جنوب تهران میباشد در روزهای سه شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

نازی‌آباد از محله‌های جنوب شهر تهران است. در شمال شرقی محله خزانه در شمال غربی محله جوادیه و در غرب محله خانی‌آباد، در شرق فرودگاه قلعه مرغی و جنوب راه‌آهن تهران قرار دارد.

راه‌های دسترسی :

انتهای بزرگراه نواب - میدان بهمنیار ، بزرگراه بعثت - میدان بهمن ، بزرگراه تندگویان - ورودی نازی‌آباد و میدان بهمنیار ، بزرگراه آزادگان -ورودی خیابان شهید رجایی و نازی‌آباد


سرویسکار آسانسور در جنوب تهران منطقه خزانه بخارایی

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه خزانه بخارایی که از محلات جنوب تهران میباشد در روزهای سه شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

محله «خزانه» از محله‌های نسبتا قدیمی تهرانه که قدمتی شصت تا هفتاد ساله داره.

اسم اولیه این منطقه فرح آباد بوده اما بدلیل تلاش‌هایی که برای آبادی این منطقه توسط دو برادر با نام‌های مهدی و عباس خزانه صورت می‌گیره، اسم این محله به خزانه تغییر نام پیدا می‌کنه. تو عهد ناصری به‌دلیل حفاظت بیشتر از تهران، دیوارهایی رو تو این منطقه احداث می‌کنن که ساختش ده سال طول می‌کشه و با توجه به نیازی که به آجر داشتن، آجرپز خونه‌های زیادی هم تو منطقه خزانه درست می‌شه تا مواد اولیه ساخت دیوار رو تهیه کنن. تو سال‌های بعد و بعد از بزرگ‌تر شدن تهران، از این اراضی برای کشاورزی استفاده می‌شه. در حال حاضر تعدادی از این کوره پز خونه‌ها هنوز وجود دارند ولی فعال نیستند. محله خزانه بخشی از منطقه شانزده تهران به حساب میاد که از شمال با محله باغ آذری و از جنوب با علی‌آباد جنوبی، از شرق با شهرک بعثت و در غرب با نازی‌آباد همسایه هستش. من برای گشت و گذار تو این منطقه از ایستگاه متروی بخارایی استفاده کردم. چند دقیقه پیاده روی کافی بود تا برسم به خیابون اصلی خزانه. از چهار تا فلکه‌ای که تو طول این خیابون بود دیدن کردم و از کوچه پس کوچه‌های باریک و ساختمون‌های نسبتا کوتاهش گذشتم. حسی که تو این محله داشتم برام جالب بود، انگار که همه همدیگه رو می‌شناختند و یه جورایی با هم سلام‌علیک داشتن. کل خیابون خزانه، از فلکه اول تا چهارمش رو می‌شه حدودا تو بیست دقیقه پیاده‌روی کرد و این حس و حال‌ها رو تجربه کنید

سرویسکار آسانسور در جنوب تهران منطقه اتابک

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه اتابک که از محلات جنوب تهران میباشد در روزهای سه شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

محله ­ی اتابک در نیمه شمالی منطقه­ ی15 شهرداری تهران قرار گرفته است. این محله از شمال به خیابان خاوران و از آنجا به محله­ی ابوذر، از شرق به محله­ی هاشم­آباد و خیابان مسجد بنی­هاشم، از جنوب به بزرگ­راه بعثت که حد فاصل محله اتابک با پارک جنگلی توسکا است و از غرب نیز به خیابان ذوالفقاری و محله­ ی مینابی ختم مي­گردد. سابقاً در این محله از محدوده امام­زاده سیده ملکه خاتون به سمت جنوب بیابان بوده و از سال1341 به این سو ساخت و ساز در این مکان شروع شده است(رجایی، آبان1388). بنابر این گفته­ها می­توان چنین استنباط نمود که نقطه اولیه شکل ­گیری محله اتابک همین بقعه بوده است.

سرویس و تعمیر آسانسور در جنوب تهران منطقه سیروس (چالمیدان)

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه سیروس که از محلات جنوب تهران میباشد در روزهای چهار شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

محله سیروس که نام سابق آن چالمیدان بوده است، به لحاظ تاریخی در محدودۀ تهران دوران صفوی قرار می­گیرد. این محله در دوران قاجار به خاطر موقعیت مکانی خود جایگاه ویژه­ای در بافت مسکونی و هویتی شهر تهران دارا بوده است.

در تقسیمات شهری تهران ،این محله در منطقه 12 است که حدود 40 هکتار مساحت دارد و خیابان­های 15 خرداد در شمال ری در شرق مولوی در جنوب و مصطفی خمینی در غرب محدوده آن را مشخص می­کند. در سه گوشه آن تقاطع­های مهمی چون میدان قیام (ری-مولوی)، چهارراه مولوی (مولوی-مصطفی خمینی) و چهارراه سیروس (مصطفی خمینی-پانزده خرداد) قرار گرفته­اند، اما با ایجاد پل هوایی بر روی خیابان ری و تعریض این محور، گوشه چهارم وضعیت نابسامانی دارد که با تخریب بناهای مجاور خیابان شکلی مخروبه و مضرس پیداکرده است. شکل این بلوک شهری بزرگ مانند ذوزنقه ای نامنظم است که بلند ترین ضلع آن در امتداد 15 خرداد، 710 متر طول و کوچکترین ضلع در بر ری 500 متر طول دارد و دو ضلع مجاور مولوی و سیروس به ترتیب 650 و 700 متر امتداد یافته اند.

|سرویس و تعمیر آسانسور در جنوب تهران منطقه بازار

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه بازار بزرگ که از محلات جنوب تهران میباشد در روزهای چهار شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

بازار تهران، محله‌ای قدیمی در مرکز شهر و در منطقه ۱۲ قرار دارد. این بازار در میان خیابان‌های مولوی در جنوب، مصطفی خمینی (سیروس سابق) در شرق، پانزده خرداد (بوذرجمهری سابق) در شمال و خیام در غرب و در تقاطع این خیابان‌ها میدان محمدیه، چهارراه مولوی، چهارراه سیروس و چهارراه گلوبندک قرار گرفته‌، بازار بزرگی که مساحت امروزی آن در حدود ۱۰۵ هکتاراست.

تهران قدیم پنج محله‌ی قدیمی داشت که هر کدام پاتوق‌ افراد مختلفی بود وهر پاتوق به چند گذر تقسیم می‌شد، مجموعه بازار تاریخی تهران نیز یکی از همین پاتوق‌ها بوده است.

این مجموعه که بناهای آن به دوره شاه طهماسب صفوی می‌رسد در بافت قدیمی و تاریخی شهری و محله‌ی به همین نام قرار گرفته و در کنار دیگر بناهای تاریخی محدوده خود مانند مسجد امام، مسجد جامع قرارگرفته که علاوه بر ایفای نقش به عنوان یک مرکز عمده تجاری و اقتصادی به عنوان یک مجموعه تاریخی نیز در پایتخت مطرح است.

بنای اولیه سبزه میدان از دوره صفوی است که در دوره قاجار حاجب الدوله تغییرات عمده‌ای در آن انجام می‌دهد. بخش‌های قدیم بازار تهران پوشش طاق و گنبدی دارند که برای تامین روشنایی از روزنه‌هایی در سقف استفاده شده بود. چهار سوق بزرگ هم با یک فضای هشت ضلعی و گنبدی با گچ‌کاری داخل آن نیز از این مجموعه‌اند.

 


بازدید آسانسور در جنوب تهران منطقه هفت چنار و بریانک

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه هفت چنار و بریانک که از محلات جنوب تهران میباشد در روزهای چهار شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

درباره محله هفت چنار و بریانک

‌‌‌‌‌ محله های "بریانک" و "هفت‌چنار" باوجود قدمتى كه دارند، بدليل فاصله‌شون از مرکز‌‌‌شهر و بافت قدیمی تهران، چندان شناخته شده نیستند. دلیل اینکه تصمیم گرفتم در مورد هر دو محله بنویسم اینه که این دو محله ارتباطات تنگاتنگی با هم داشته و دارند ولی تو تقسیمات شهرداری به عنوان دو محله شناخته میشن. حد جنوبی این دو محله خیابون قزوینه و جالب توجه ترین خیابونای این دو محله خیابونای شهید‌‌ عرب و شهید دعوتی هستن که مرز این دو محله رو مشخص می کنن و در محل اتصالشون میدان بریانک قرار داره. این محله مثل اغلب محلات قدیمی شهر تهران باغات متعددی داشتن که امروزه اثرات کمی از اونها باقی مونده. یکی از ویژگی های جذاب این دو محله اینه که چندتا از باغهاى قدیمی محله تبدیل به فضای سبز شده‌اند. اغلب این فضاهای سبز در امتداد این دو خیابون هستن و بسیاری از ساکنان برای گذران اوقات فراغتشون به این پارک ها میرن. دو مکان جذاب دیگه هم در امتداد خیابان شهید دعوتی قرار داره که دیدنشون خالی از لطف نیس. شهر کتاب هفت چنار و موزه حیات وحش هفت چنار! شهر کتاب هفت چنار علاوه بر داشتن فضای داخلی قابل قبول، آثار باقیمانده سه چنار قدیمی از هفت چنار قدیمی محله رو هم در حیاط خودش جا داده. متاسفانه مابقی چنارها از بین رفتن و نمادی از هفت چنار قدیمی که نام این محله رو تعیین کردن، در پارک روبروی شهر کتاب وجود داره. موزه حیات وحش هفت چنار هم یکی از موزه های جالب شهر تهرانه که در گذشته کارخانه جوراب بافی بوده و در حال حاضر محل نمایش جانوران موجود در ایرانه. محله بریانک یک عنصر مذهبی رو هم در خودش جای داده که اگر دوست داشتید می تونید به اونجا برید؛ "امامزاده معصوم" در خیابان قزوین قرار گرفته و حیاط باصفایی داره. خیابونای بریانک و حسام الدین هم جز خیابون شاخص این دو محله هستن که عموما فضاهای تجاری محلی در کنارشون قرار دارن. راستی اگر موقع گشت زدن تو این محله ها گرسنه شدید، حتما به فلافلی هفت چنار سر بزنید که فلافل درجه یکی در اختیارتون میذاره. علاوه بر این، می تونید به رستوران موجود در حیاط موزه یا رستوران جوجه بریانک در ابتدای خیابان گلستانی برید.

 

 

بازدید آسانسور در جنوب تهران منطقه امام زاده حسن

بازدید آسانسور در جنوب تهران منطقه دوراهی قپان

بازدید آسانسور در جنوب تهران منطقه خیابان قزوین

بازدید آسانسور در جنوب تهران منطقه دروازه دولاب

بازدید آسانسور در جنوب تهران منطقه دروازه دولت

 

 

ارتباط با ما

نشانی : تهران ، صادقیه ، ابتدای کاشانی ، قبل از پمپ بنزین ، پلاک 23

تلفن : 44030460(021)

تلفن همراه :  ۰۹۱۰۰۹۱۰۹۲۷و 09100910242

ایمیل : info@imenasanbar.com

شرکت ایمن آسانبر پایتخت تخصصی ترین مرکز سرویس و تعمیر آسانسور و عقد قرارداد سرویس و نگهداری ماهیانه آسانسور در تهران و حومه