menu

سرویس آسانسور در غرب تهران

 

سرویس و تعمیر آسانسور غرب تهران
شرکت ایمن آسانبر پایتخت ارائه دهنده خدمات سرویس و نگهداری آسانسور در کلیه نقاط و محلات غرب شهر تهران

سرویس آسانسور غرب تهران

سرویس و تعمیر آسانسور غرب تهران :

شرکت ایمن آسانبر پایتخت ارائه دهنده خدمات سرویس و نگهداری آسانسور در کلیه نقاط و محلات غرب شهر تهران می باشد. دفتر مرکزی این شرکت در غرب تهران و در منطقه صادقیه قرار دارد. سرویسکاران شرکت ایمن آسانبر پایتخت پس از عقد قرارداد با منزل مسکونی یا ساختمان های اداری و تجاری و یا مراکز بهداشتی و درمانی واقع در محلات غرب تهران به صورت ماهانه به آسانسور این ساختمان ها سرکشی کرده و بازدید دوره ای انجام میدهند. در این بازدید ها سطوح روغن و روانکار ها کنترل شده و نشتی آنها چک میشود و بخشها و قطعات مورد نیاز روغن کاری و گریسکاری میشوند. در ها رگلاژ شده و لول طبقات کنترل و تنظیم میشود. قطعات مکانیکی متحرک آچارکشی میشوند و از لحاظ لقی ، صدا و یا لرزش اضافه کنترل میگردند. فن ها کنترل و تمیز میشوند. تالبو فرمان کنترل و بررسی میشود. کلیه سنسور ها و قطعات ایمنی کنترل میشوند. ترمز ها تنظیم میشوند و پاراشوت و گاورنر کنترل میگردد. سیم کشی ها و تراول کابل ها به لحاظ اتصالی یا خوردگی پوشش ها کنترل میشوند. لوازم مصرفی مانند لنت های ترمز و یا غیره در صورت نیاز تعویض میشوند.


سرویس آسانسور در غرب تهران منطقه صادقیه

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای شنبه اول هر ماه در منطقه صادقیه واقع در غرب تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

پیش از انقلاب نام این محله «آریاشهر» بوده است. اکنون صادقیه در بردارنده محله‌هایی ازجمله صادقیه، صادقیه شمالی، ارمکان و بلوار فردوس است. بخشی از صادقیه در منطقه ۲ شهرداری تهران و بخش‌های دیگر آن نیز در منطقه ۵ شهرداری تهران جای گرفته است.
بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح مرز میان این دو منطقه هستند که از فلکه دوم آریاشهر آغاز می‌شود و به سمت شمال ادامه پیدا می‌کند. فلکه‌ی دوم صادقیه در این محله قرار دارد که بزرگراه‌های محمدعلی جناح از جنوب و بزرگراه اشرفی اصفهانی از شمال، بزرگراه آیت‌الله کاشانی از غرب و خیابان ستارخان از شرق را به هم پیوند می‌زند. در جنوب غربی این میدان ایستگاه متروی صادقیه جای گرفته است؛ که محل اتصال متروی تهران و کرج است.

در نقل‌قول‌های گوناگون آمده است که این محله از زمان ناصرالدین‌شاه پدید آمده و شامل محله‌های گوناگونی بوده است که با گسترش شهری امروزه این محله‌ها دور از یکدیگر افتاده‌اند. در بین نام تمام محله های غرب تهران، صادقیه یکی از تجاری‌ترین محله‌ها به شمار می‌رود؛ به این دلیل که شامل پاساژها و مراکز خرید متعدد مانند مجتمع تجاری گلدیس است.

 

سرویس آسانسور در غرب تهران منطقه صادقیه

 سرویس و تعمیر آسانسور در غرب تهران منطقه پونک


 سرویس و تعمیر آسانسور در غرب تهران منطقه پونک

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه پونک که از محلات غرب تهران میباشد در روزهای یکشنبه اول هر ماه انجام میشود.

پونک یکی از محله های غرب تهران است که به دلیل وجود فراوان گل پونک در باغستان‌های آن، پونک نام‌ گرفته است. پونک در قسمت شمال غربی شهر تهران واقع ‌شده و قسمت اعظم آن در منطقه‌ی ۵ و بخش دیگر آن در منطقه‌ی ۲ قرارگرفته است.
از بین نام تمام محله های غرب تهران، پونک یکی از قدیمی‌ترین محله‌ها به شمار می‌رود. این محله از غرب به جنت‌آباد (بزرگراه شهید ستاری)، از شرق به دره پونک و شهرک غرب (بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی)، از شمال به محله حصارک و از جنوب به محله باغ‌فیض (بزرگراه شهید همت) محدود است. خیابان سیمون بولیوار و محله چهاردیواری نیز در انتهای شمال غربی پونک قرار دارند. محله‌های مرادآباد و حصارک در اطراف پونک هستند. قسمت‌هایی از شهرک غرب نیز جزو پونک است و به‌ عنوان پونک غربی شناخته می‌شوند.

قدیمی‌ترین محله‌ پونک، ده پونک است که در قدیم محل باغستان‌های بی‌شماری بوده است که کمتر خانه‌ مسکونی‌ای در آن دیده می‌شده. امروزه این باغ‌ها جای خود را به برج‌های غول‌پیکر داده‌اند. از اماکن برجسته‌ تجاری، تفریحی و زیارتی پونک می‌توان به پاساژ تیراژه، مجتمع تجاری بوستان، بارگاه امام‌زادگان عینعلی و زینعلی و بوستان نهج‌البلاغه اشاره کرد.


قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در غرب تهران منطقه جنت آباد

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای دوشنبه اول هر ماه در منطقه جنت آباد واقع در غرب تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

جنت‌آباد نام محله‌ای در شمال غرب تهران و در منطقه ۵ شهرداری تهران است که از غرب به محله شهران، از شمال به ده حصارک، از شمال شرق به محله‌های پونک و چهاردیواری و بزرگراه اشرفی اصفهانی و از جنوب به خیابان آیت‌الله کاشانی می‌رسد.
بلوار جنت‌آباد از جاده حصارک شروع و به خیابان آیت‌الله کاشانی ختم می‌شود. از شمال به جنوب به ترتیب بزرگراه آبشناسان، بزرگراه همت، خیابان چهارباغ، خیابان ۳۵متری لاله با این بلوار، چهارراه تشکیل می‌دهند . ازجمله خیابان‌های بزرگ که به این بلوار می‌رسند، می‌توان خیابان‌های ۲۰ و ۳۵ متری گستان را نام برد.
در بین نام تمام محله های غرب تهران، جنت‌آباد به دلیل داشتن بوستان‌های متعدد از آب ‌و هوای بسیار مطبوعی برخوردار است .همچنین متمرکز شدن چندین مجتمع تجاری بزرگ مانند طوبی، سمرقند و کوروش این محله را به یکی از قطب‌های تجاری تهران تبدیل کرده است.

قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در غرب تهران منطقه جنت آباد

قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در غرب تهران منطقه چیتگر

قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در غرب تهران منطقه چیتگر

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای چهارشنبه اول هر ماه در منطقه دریاچه شهدای خلیج فارس واقع در غرب تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

محله چیتگر تهران را هم اکنون با دو نشان برجسته پارک جنگلی چیتگر و دریاچه چیتگر می شناسیم. پارک جنگلی چیتگر از پارک‌های جنگلی شهر تهران است که از شمال به زمین‌های چیتگر، از جنوب به آزادراه تهران-کرج از غرب به شهرک سروآزاد و پیکان‌شهر و از شرق به منطقه خرگوش‌دره محدود می‌شود.
این پارک با ۹۵۰ هکتار زمین پردرخت، از بزرگ‌ترین بوستان‌های جنگلی استان تهران است. هدف از احداث این بوستان جنگلی که در آغاز مسیر وزیدن باد غربی به شهر تهران قرار گرفته، بالا بردن مقدار اکسیژن هوای تهران بوده ‌است.
دریاچه چیتگر یا دریاچه شهدای خلیج فارس، دریاچه‌ای مصنوعی است، که در شمال غرب تهران و منطقه ۲۲ شهرداری تهران واقع شده ‌است. مساحت این دریاچه ۱۳۰ هکتار است و در مجاورت آن ۱۲۰ هکتار مجموعه تفریحی نیز در پهنه خشکی ایجاد شده‌است.
دریاچه چیتگر در شمال پارک جنگلی چیتگر قرار گرفته و جنوب دریاچه به بزرگراه همدانی، شمال آن به بزرگراه همت، شرق آن به بزرگراه آزادگان می‌رسد و از غرب به بافت مسکونی منطقه ۲۲ شهرداری تهران محدود می‌شود. منبع تأمین آب دریاچه، رودخانه کن است و به واسطه سیکل بسته و ایزوله سامانه انتقال آب آن، هیچگونه آب دیگری وارد دریاچه نمی‌شود.
تمام خانه‌ها و برج‌های این منطقه به دلیل وجود این دو مکان تفریحی شاخص، از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند.


سرویس و تعمیر آسانسور در غرب تهران منطقه ستارخان

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه ستارخان که از محلات غرب تهران میباشد در روزهای پنجشنبه اول هر ماه انجام میشود.

خیابان ستارخان (خیابان تاج قدیم) یکی از مهم‌ترین خیابان‌های شهر و از محلات غرب تهران است که تماماً در منطقه ۲ شهرداری تهران قرارگرفته است. این خیابان به ‌پاس کوشش‌ها و مجاهدت‌های ستارخان، یکی از سرداران جنبش مشروطه ایران به نام او نام‌گذاری شده است.
خیابان ستارخان، پیش از انقلاب اسلامی ایران، خیابان «تاج» نام داشت. ستارخان از میدان دوم صادقیه (آریاشهر) آغاز شده و پس از گذر از میدان اول صادقیه به تقاطع خیابان خسرو می‌رسد. پس‌ازآن خیابان دوطرفه شده و از زیر پل‌های بزرگراه یادگار امام و پل ستارخان عبور می‌کند تا به سه راه تهران ویلا برسد. سپس خیابان باقرخان از آن منشعب می‌شود تا در میدان توحید، که درگذشته میدان «کندی» نام داشت به پایان می‌رسد.
بازارچه‌ ستارخان که در زیر پل ستارخان قرارگرفته یکی از مراکز خرید مهم ستارخان به شمار می‌رود که در بین اهالی این محله طرفداران زیادی دارد.

 

سرویس و تعمیر آسانسور در غرب تهران منطقه ستارخان

تعمیرات آسانسور در غرب تهران منطقه شهر زیبا

 

تعمیرات آسانسور در غرب تهران منطقه شهر زیبا

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای شنبه دوم هر ماه در منطقه شهر زیبا واقع در غرب تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

این محله در شمال غرب تهران و منطقه ۵ واقع‌شده است. درگذشته این منطقه را با بلوک‌های انتهای آیت‌الله کاشانی و سازمان آب می‌شناختند، که دارای باغ‌های توت فراوانی بوده است. اما درست مانند مناطق دیگر، با ورود انبوه‌ سازان، تمام باغ‌های این منطقه از بین رفته و به ‌جای آن برج‌ها و مجتمع‌های بسیاری ساخته ‌شده است.
باوجود از بین رفتن تمامی باغ‌های این منطقه، به دلیل وجود ارتفاعات کن و وزش باد شرق به غرب، این محله از آب‌و‌هوای خنک و پاکی برخوردار است. بوستان بزرگ جوانمردان و فروشگاه بزرگ هایپر استار در این محله واقع ‌شده است که این موضوع بر ارزش املاک این منطقه افزوده است.
از خیابان‌های شهر زیبا می‌توان به تعاون، آلاله، سرو، نیلوفر، عدالت، شربیانی و کیهان اشاره کرد. این محله از شمال به خیابان آیت‌الله کاشانی از جنوب به بزرگراه حکیم از شرق به بزرگراه آسیا (باکری) و از غرب به شهرک اندیشه و دهکده المپیک ختم می‌شود.

 


سرویس و تعمیر آسانسور در غرب تهران منطقه طرشت

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه طرشت که از محلات غرب تهران میباشد در روزهای یکشنبه دوم هر ماه انجام میشود.

محله‌ای قدیمی در شمال شرقی میدان آزادی است که از روستاهای قدیمی تهران به شمار می‌آید. حتی بعضی قدمت این محله را از زمان سلجوقیان دانسته‌اند.
طرشت یکی از مناطق خوش آب‌و‌هوای تهران و شامل شمار زیادی توتستان بوده است. اما در حال حاضر از این توتستان‌ها تعداد کمی باقی ‌مانده است. درگذشته یکی از راه‌های ری به طبرستان از این محله می‌گذشته که یکی از مهم‌ترین راه‌های ارتباطی تهران بوده است.
در بین نام تمام محله‌های غرب تهران، طرشت از جایگاه علمی بالاتری برخوردار است زیرا در مجاورت دانشگاه شریف قرارگرفته و اکثر خوابگاه‌های دانشجویی و مراکز پژوهشی این دانشگاه و همچنین نیروگاه طرشت در این محله قرار دارد.

 

سرویس و تعمیر آسانسور در غرب تهران منطقه طرشت

رفع خرابی آسانسور در غرب تهران منطقه گیشا

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه گیشا که از محلات غرب تهران میباشد در روزهای دو شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

این محله در ابتدا به دو مؤسس شرکت کیشا، که نام این شرکت برگرفته از اول نام‌های هرکدام با عنوان کی‌نژاد و شاپوریان بوده، تعلق داشته است. گیشا محله‌ای از محله‌ های غرب تهران است که از شرق به بزرگراه چمران (اتوبان پارک ‌وی) و از غرب به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری و از شمال به بزرگراه حکیم و از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد محدود است. در بین نام تمام محلات غرب تهران، پل سبز گیشا زبانزد است.

این پل توسط شرکتی بلژیکی با سازه فلزی پیچ و مهره و قابل تعمیر و تعویض بنا گردید، که به یکی از بزرگ‌ترین جاذبه‌های گیشا تبدیل شد. پل سبز قرار است با ساختار انرژی‌های نو به یک پل مخصوص پیاده‌روی تبدیل شود.

پارک گفت‌وگو یکی دیگر از جاذبه‌های گیشا است که با ساختاری منحصر به ‌فرد یکی از زیباترین پارک‌های تهران است. از همه مهم‌تر، از بین نام تمام محله‌های غرب تهران، گیشا بزرگ‌ترین برج خاورمیانه یعنی برج میلاد را در خود جای ‌داده که به یکی از مهم‌ترین محله‌های توریستی تهران تبدیل‌شده است.

 

 

خدمات آسانسور در غرب تهران منطقه اکباتان

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه طرشت که از محلات غرب تهران میباشد در روزهای یکشنبه دوم هر ماه انجام میشود.

شهرک اکباتان یکی از بزرگ‌ترین و مدرنترین شهرک‌های خاورمیانه است که در غرب تهران و ناحیه ۶ منطقه ۵ شهرداری تهران قرار گرفته ‌است. این شهرک از سمت شرق به کوی بیمه و شهرک آپادانا، از شمال به اتوبان تهران کرج، از غرب به نمایشگاه صنایع هواپیمایی و از جنوب به بزرگراه شهید لشگری محدود و عمر مفید آن حدود ۳۰۰ سال برآورد شده ‌است. شهرک اکباتان در مسیر خط چهار متروی تهران قرار دارد و دارای یک ایستگاه مترو است که تا سال ۱۳۹۴ دو ایستگاه آن راه اندازی شده ‌است و همچنین به مجتمع مگامال با امکاناتی همچون پردیس سینمایی، هایپرمارکت، نمایندگی برندها، آی‌تی لند، شهربازی (درحال ساخت) و… است، دسترسی دارد.

 


تعمیرکار آسانسور در غرب تهران منطقه تهرانسر

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه تهرانسر که از محلات غرب تهران میباشد در روزهای سه شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

تهرانسر نام محله‌ای است در غرب تهران که از شمال به بزرگراه شهید لشکری و محله شهرک آزادی، از جنوب به بزرگراه فتح، از شرق به فرودگاه مهرآباد و محله شهرک آسمان و از غرب به بزرگراه آزادگان و محله شهرک استقلال محدود شده است.
محله تهرانسر در منطقه ۲۱ شهرداری تهران واقع است. این محله به ۴ بخش تهرانسر شمالی، تهرانسر شرقی، تهرانسر مرکزی (بلوار اصلی و خیابان خسروپرویز) و تهرانسر غربی تقسیم ‌شده است. در دوران سلطنت قاجار، از تهرانسر به‌عنوان شکارگاه استفاده می‌شده که این موضوع به دلیل وجود یک چشمه در این محله بوده است.
در بین نام تمام محله های غرب تهران، تهرانسر به ‌عنوان یکی از محله‌های تهران برای اجرای طرح مسکن ویژه تهران انتخاب‌ و عملیات احداث ۲۳۱۰ واحد مسکن ویژه در بلوار یاس ضلع جنوبی این منطقه از سال ۱۳۹۱ آغاز شده است.

 


سرویسکار آسانسور در غرب تهران منطقه حصارک

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه حصارک که از محلات غرب تهران میباشد در روزهای سه شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

حصارک نام یکی از محله‌های قدیمی شمال غرب تهران است که قدمت بسیار زیادی دارد. محله‌ی حصارک در شمال منطقه ۵ شهرداری و شمال شهر تهران قرار دارد. این محله از شمال به دامنه‌های البرز و آبریز کوه‌های امامزاده داوود، کیگا و سولقان می‌رسد. حصارک در شرق با محله‌ مرادآباد همسایه است ولی دارای مرز مشخصی نیست.
در غرب، رودخانه‌های وسک و حصارک، این محله را از شهران شمالی جدا می‌کنند و در جنوب بلوار سیمون بولیوار در حدفاصل حصارک و جنت‌آباد شمالی قرارگرفته است. اکثر جمعیت حصارک را افراد غیر بومی تشکیل می‌دهند که به دلیل گسترش تهران در این منطقه ساکن شده‌اند. در حال حاضر بخش اعظمی از حصارک در دست دانشگاه آزاد است و امکان دارد در آینده‌ای نزدیک جنوب حصارک به جنت‌آباد پیوسته و یا به‌طور کامل مستقل شود.

 

سرویسکار آسانسور در غرب تهران منطقه حصارک

سرویس و تعمیر آسانسور در غرب تهران منطقه آزادی

|

سرویس و تعمیر آسانسور در غرب تهران منطقه آزادی

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه آزادی که از محلات غرب تهران میباشد در روزهای چهار شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

خیابان آزادی خیابانی در غرب تهران است که از میدان آزادی در سوی غربی خیابان آغاز شده و در میدان انقلاب پایان می‌یابد. در دوره‌ پهلوی این خیابان «آیزنهاور» نام داشت که از نام یکی از رؤسای جمهور آمریکا گرفته‌ شده بود.
این خیابان در شمال خیابان‌هایی چون جیحون، کارون و آذربایجان جای دارد و از خیابان‌های مهم و مرکزی تهران است. محله آزادی، یکی از محله‌های قدیمی و معروف تهران است. این محله به علت هم‌جواری با برج آزادی و میدان انقلاب، به ‌عنوان یکی از مهم‌ترین محله‌های شهر تهران محسوب می‌شود.
وجود مترو شادمان به‌عنوان یکی از ایستگاه‌های مهم مترو تهران اهمیت این محله‌ی تهران را دوچندان کرده است.


بازدید آسانسور در غرب تهران منطقه فردوس

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه فردوس که از محلات غرب تهران میباشد در روزهای چهار شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

کوی فردوس یا شهرک فردوس، از محله‌‌های جنوب غربی تهران است. این محله تشکیل ‌شده از ۴ خیابان امام زمان، فردوس (شهید بیگلو)، شهیدان اسماعیلی (خاک‌زاد) و ۱۴ معصوم (حسینی). در این ‌بین خیابان فردوس، حکم خیابان مرجع و اصلی (البته نه به لحاظ وسعت بلکه از حیث تجمع واحدهای صنفی و…) را دارا است.
چهار خیابان یادشده توسط شبکه‌ای از کوچه‌های اغلب هم‌اندازه، موازی و بدون پیچ‌وخم به یکدیگر متصل شده‌اند. به‌طوری‌که محله به لحاظ هندسی درمجموع دارای بافت منظمی است. این محله چندان قدیمی نیست و قدمتی حدود ۵۰ ساله دارد و جزو آن دسته از محله‌هایی است که ابتدا خاکی بوده و سپس آباد شدند. البته این را هم باید در نظر گرفت که استقرار کارخانه تولید دارو در مهرآباد جنوبی و تمایل کارکنان برای سکونت در نزدیکی کارخانه و واگذاری زمین‌های خاکی اطراف، از دلایل جهش ناگهانی کوی فردوس بوده است.

 

بازدید آسانسور در غرب تهران منطقه فردوس

قرارداد سرویس دوره ای آسانسور در غرب تهران منطقه کن

قرارداد سرویس دوره ای آسانسور در غرب تهران منطقه کن

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه کن که از محلات غرب تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

کن نام یک محله و یا روستا در شمال غرب تهران است که در بین نام تمام محله‌ های غرب تهران، جزو قدیمی‌ترین محله‌ها محسوب می‌شود. محله کن یکی از چهار محله‌ی اصلی تهران یا ری قدیم بوده است که قدمت بسیار زیادی دارد. کن یکی از بخش‌های اصلی شهر تهران بوده و در گذشته منطقه یا بخش کن از شرق به میدان توحید، ستارخان و آریاشهر یا صادقیه (حسن‌آباد)، از غرب تا گرم‌دره، وردآورد و قلعه حسن خان (شهر قدس) و اسماعیل‌آباد، از شمال تا شمیرانات، فرحزاد، امامزاده داوود و از جنوب تا نهر فیروز بهرام، مهرآباد، تهرانسر و بزرگراه آزادگان امروزی ادامه داشته است.
هنوز بخشی به نام کن وجود دارد و بخشداری کن موجود است؛ اما این بخش بسیار کوچک ‌شده است. دهستان سولقان، سنگان، کشار، کیگا، وردیج، واریش و امامزاده داوود در این بخش هستند. مناطق ۵، ۲، ۱، ۲۲ و ۲۱ قبلاً قسمتی از اراضی کن بوده‌اند.

 

 


قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در غرب تهران منطقه وردآورد

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه وردآورد که از محلات غرب تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

وردآورد یکی از قدیمی‌ترین مناطق غربی تهران که در غربی‌ترین نقطه شهر تهران و در مناطق ۲۱ و ۲۲ شهرداری تهران (به‌عنوان ورودی کلان‌شهر تهران) قرارگرفته که بافت قدیمی در منطقه ۲۱ و قسمت نوساز و در حال احداث آن در منطقه ۲۲ قرارداد. وردآورد از شمال با دامنه جنوبی البرز و روستای وردیج و از جنوب به شهر قدس از غرب به شهر گرمدره همسایه است. مرز شرقی آن نیز رودخانه وردآورد است که از دامنه جنوبی البرز سرچشمه می‌گیرد و پس از گذشت از وردیج و وردآورد به رودخانه کرج می‌پیوندد.

وردآورد پیشینه‌ای به قدمت بیش از ۳۰۰ سال را دارد که در کنار خود یک کاروانسرا به نام کاروانسرا سنگی از زمان صفویه و باغ‌های پهناوری  داشته است؛ که این دو امر بیشترین انگیزه جهت زندگی برای اهالی آن بوده است.

وردآورد در لغت به معنی آوردگاه گل سرخ است و دلیل نام‌گذاری این اسم وجود گل‌های سرخ فراوانی بوده که در این محله می‌روئیده است.

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در غرب تهران منطقه شهرک آزمایش و بلوار مرز دارن

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه شهرک آزمایش و بلوار مرز دارن که از محلات غرب تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در غرب تهران منطقه وردآورد

 

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در غرب تهران منطقه جیحون ، کارون ، قصرالدشت ، سلسبیل ، هاشمی ، مرتضوی ،‌ چهار راه اناری ، محله عباسی ، کمیل ، مالک اشتر
 

 

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در غرب تهران منطقه جیحون ، کارون ، قصرالدشت ، سلسبیل ، هاشمی ، مرتضوی ،‌ چهار راه اناری ، محله عباسی ، کمیل ، مالک اشتر

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه جیحون ، سلسبیل ، قصر الدشت و کمیل  که از محلات غرب تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

خیابان جیحون یکی از خیابان‌های قدیمی شهر تهران است که در گذشته به خیابان استوار لشکری معروف بوده‌است.

این خیابان در منطقه ۱۰ شهر تهران و در جهت شمالی ـ جنوبی قرار دارد و از خیابان آزادی آغاز می‌شود. کارخانه مشهور نوشابه‌سازی زمزم در ابتدای خیابان جیحون و زمین قدیمی فوتبالی معروف به میلان که در حال حاضر مجموعه ورزشی جیحون نامیده می‌شود در انتهای آن قرار دارد.

این خیابان یک طرفه‌است و مسیر خودروها از شمال به جنوب است. این خیابان از سمت غرب اولین خیابان از مجموعه خیابان‌های موازی و قدیمی‌ای چون: کارون، قصرالدشت، خوش و رودکی (سلسبیل) است.

خیابان جیحون با خیابان‌های قدیمی و پرتردد بهنود، طوس، دامپزشکی، هاشمی، امام خمینی (سپه سابق)، مالک‌اشتر (چهارراه گلی)، مرتضوی و کمیل (بابائیان سابق) تقاطع دارد و این تقاطع‌های پی‌درپی و همچنین باریک بودن همگی آنها سبب ایجاد ترافیک سنگین می‌شوند. از جمله مکان‌های مهم خیابان جیحون می‌توان به پارک آینه، استخر نگین غرب تهران (وابسته به سازمان تأمین اجتماعی) نام برد.

تقاطع خیابان جیحون با خیابان مالک اشتر (آریانای سابق) معروف به چهارراه گلی از شلوغ‌ترین و پررفت و آمدترین چهارراه‌های این خیابان است که دارای مغازه‌ها و پاساژهای پرشمار برای خرید مردم محله جیحون می‌باشد.

 

محله مرز داران

قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در غرب تهران منطقه مرز داران و شهرک آزمایش

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه مرزداران تهران که از محلات غرب تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.


مرزداران
 یکی از محلات محبوب و شناخته‌شده در تهران است که در منطقه 2 شهرداری و شمال غربی شهر تهران واقع شده است. مرزداران بلواری به همین نام دارد که بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری را به بزرگراه اشرفی اصفهانی متصل می‌کند. این بلوار در سال 1367 آسفالت گردید و در آغاز با نام شکوفه‌های انقلاب نام‌گذاری گردید اما پس از زمان کوتاهی نام آن به مرزداران تغییر کرد و در حال حاضر یکی از مناطق محبوب برای تهرانی‌ها به حساب می‌آید.

همسایه های محلی: شرق به بزرگراه شیخ فضل الله نوری| غرب به بلوار یادگار امام | بزرگراه حکیم از شمال| بزرگراه جلال آل احمد از جنوب

 • دسترسی های محلی: بزرگراه جلال آل احمد، بزرگراه بادگار امام، بزرگراه حکیم، بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری، بزرگراه اشرفی اصفهانی

 • همانطور که در بخش‌های قبل اشاره شد، این محله کاملا محصور در میان بزرگراه‌ها است و به همین دلیل دسترسی به آن با اتومبیل شخصی بسیار راحت است. اما در مورد وضعیت وسایل نقلیه عمومی بهتر است بدانید که چندان قوی نیست. مرزداران ایستگاه مترو ندارد. اتوبوس‌هایی هم که از این محله عبور می‌کنند یکی اتوبوس صادقیه-مرزداران و پونک است و خط بعدی اتوبوس‌های تندروی میدان آزادی- دانشگاه آزاد هستند که ابتدای بلوار مرزداران ایستگاه دارند. اگر از این اتوبوس‌ها استفاده می‌کنید و قصد رفتن به بخش‌های دیگر این محله را دارید تاکسی‌هایی که ابتدای بلوار می‌ایستند می‌توانند شما را در رساندن به مقصد کمک کنند.

  قرارداد سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور در غرب تهران منطقه شهر آرا و پاتریس لومومبا

  بازدید آسانسور در غرب تهران منطقه سیمون بولیوار و اشرفی اصفهانی

  تعمیرات  آسانسور در غرب تهران منطقه حبیب الله

  رفع خرابی آسانسور در غرب تهران منطقه دریان نو

  تعمیر آسانسور در غرب تهران منطقه شهرک گلستان (شهرک راه آهن)

  سرویس و تعمیر آسانسور در غرب تهران منطقه بلوار امیر کبیر و دریاچه چیتگر (شهدای خلیج فارس)

   

   

  ارتباط با ما

  نشانی : تهران ، صادقیه ، ابتدای کاشانی ، قبل از پمپ بنزین ، پلاک 23

  تلفن : 44030460(021)

  تلفن همراه :  ۰۹۱۰۰۹۱۰۹۲۷و 09100910242

  ایمیل : info@imenasanbar.com

  شرکت ایمن آسانبر پایتخت تخصصی ترین مرکز سرویس و تعمیر آسانسور و عقد قرارداد سرویس و نگهداری ماهیانه آسانسور در تهران و حومه